Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » antywirusy » K7 Antivirus Premium 16.0.0923

K7 Antivirus Premium

16.0.0923
antywirusy
Rozmiar:
226 MB
Aktualizacja:
29.03.2023
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10/11
Kategoria:
antywirusy
Ocena:
2.8
Oceń:
Pobrano:
7914 (278 w tym miesiącu)
Opis K7 Antivirus Premium 16.0.0923
 
 
K7 AntiVirus Premium zapewnia kompleksową ochronę komputera w sieci przed wszelkimi zagrożeniami w postaci wirusów i innych szkodliwych aplikacji. Skutecznie zabezpiecza komputer podczas korzystania z sieci internetowej i dzięki zastosowaniu zaawansowanego mechanizmu wykrywania wirusów – dokładnie skanuje zamontowany dysk twardy oraz inne zewnętrzne urządzenia USB, w celu wykrycia szkodnika.

Antywirus chroni system przed wszelkimi zagrożeniami w postaci wirusów, koni trojańskich, robaków, rootkitów, malware czy nawet keyloggerów. Oprócz tego zapewnia bezpieczeństwo podczas przeglądania i korzystania poczty elektronicznej. Automatycznie sprawdza całą zawartość tekstu włącznie z załącznikami.

W programie K7 AntiVirus Premium znajdziemy też opcje służące nie tylko do skanowania i wykrywania wirusów ale również niezbędne narzędzia do naprawiania szkód po ataku szkodnika i zarządzania kwarantanną. Oprócz tego możemy za pomocą aplikacji oczyścić system ze zbędnych, nieużywanych plików systemowych i internetowych.

Antywirus wyposażony został w zaawansowany moduł skanujący w czasie rzeczywistym. Charakteryzuje się on dużą szybkością funkcjonowania i wykrywania wszelkich zagrożeń. Podczas skanowania nie pobiera zbyt dużych zasobów systemowych.

Uwaga:
Program K7 AntiVirus Premium dostępny jest w wersji testowej i pozwala na 30 dni darmowego użytkowania.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook