Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » antywirusy » F-Secure Anti-Virus 18.0

F-Secure Anti-Virus

18.0
antywirusy
Rozmiar:
850 KB
Aktualizacja:
27.05.2021
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
antywirusy
Ocena:
4.5
Oceń:
Pobrano:
18244 (19 w tym miesiącu)
Opis F-Secure Anti-Virus 18.0
 
 

F-Secure Anti-Virus to cieszące się dużą skutecznością oprogramowanie antywirusowe. Stanowi skuteczną barierę przeciwko wielu rodzajom zagrożeń czyhających w sieci jak wirusy, programy szpiegowskie czy zainfekowane załączniki poczty elektronicznej.

Gwarancję ochrony przed najnowszymi niebezpieczeństwami daje z kolei mechanizm automatycznych aktualizacji oraz technologia DeepGuard. Niezwykle istotnym elementem jest także integracja z chmurą, gdzie analizie poddawane są podejrzane pliki.

Oprogramowanie szpiegujące może skrycie śledzić zwyczaje użytkownika związane z przeglądaniem Internetu i rejestrować preferencje dotyczące zakupów, a także przejmować kontrolę nad przeglądarką internetową lub nadużywać połączenia internetowego przez wysyłanie danych na zewnątrz. F-Secure Anti-Virus chroni prywatność użytkownika, wykrywając takie oprogramowanie i usuwając je z komputera.

Nie mogło zabraknąć modułu chroniącego komputer przez atakami z zewnątrz. Tym, co wyróżnia F-Secure Anti-Virus 2015 na tle szerokiej konkurencji jest śladowe zapotrzebowanie na zasoby komputera. Podczas pracy programu w trybie ochrony rezydentnej, użytkownik praktycznie nie odczuje jego działania i wpływu np. na płynność rozgrywki czy obsługę innych programów.

Kwestia podejścia do obsługi programu jest kolejnym istotnym aspektem. Tak naprawdę znaczna większość elementów pracy produktu już od samego początku jest tak skonfigurowana, że nie jest wymagany żaden wkład ze strony użytkownika. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku wykrycia zagrożenia, które jest automatycznie neutralizowane. Wyświetlane jest tylko powiadomienie o działaniu zabezpieczeń.

Uwaga:

Aby uzyskać klucz licencyjny pozwalający na przetestowanie programu przez 30 dni, należy założyć konto na stronie producenta.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook