Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » antywirusy » Dr.Web LiveUSB 29.03.2023

Dr.Web LiveUSB

29.03.2023
antywirusy
Rozmiar:
817 MB
Aktualizacja:
29.03.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows
Kategoria:
antywirusy
Ocena:
2.5
Oceń:
Pobrano:
17101 (218 w tym miesiącu)
Opis Dr.Web LiveUSB 29.03.2023
 
 

Dr.Web LiveUSB jest bezpłatnym narzędziem umożliwiającym stworzenie specjalnego nośnika USB, zawierającego wbudowany system operacyjny (Linux) oraz oprogramowanie antywirusowe Dr.Web, za pomocą którego będziemy mogli zeskanować dysk twardy lub wyleczyć zainfekowany komputer.

Chcąc skorzystać z programu należy go uruchomić w systemie operacyjnym (obsługuje 32 i 64-bitowe systemy). Następnie należy podłączyć odpowiedni napęd do czytnika USB i postępować według poleceń przedstawionych przez wbudowany kreator instalacyjny. Po zainstalowaniu programu, należy ponownie uruchomić komputer, w celu uruchomienia Dr.Web LiveUSB.

Dr.Web LiveUSB posiada rozbudowany skaner Dr.Web, za pomocą którego wykryjemy i usuniemy wirusy oraz inne szkodniki. Z poziomu uruchomionego systemu awaryjnego, możemy również przeglądać strony internetowe, odbierać i wysyłać pocztę elektroniczną, przeglądać i zarządzać plikami na dysku twardym (Midnight Commander) oraz dowolnie modyfikować ustawienia systemu, konfigurując jego wygląd i poszczególne opcje.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
09 Grudzień 2016 09:55
Ta wersja jest nie do uzytku. Uruchamia sie z pendrive ale nic nie można zrobić. Przed użyciem trzeba sie zarejestrowaća nie można bo nie działa ani myszka ani touchpad. Wielka LIPA.
POKAŻ ()

Facebook