Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » antywirusy » Comodo Antivirus 12.2.2.8012

Comodo Antivirus

12.2.2.8012
antywirusy
Rozmiar:
4.7 MB
Aktualizacja:
27.04.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
antywirusy
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
127875 (481 w tym miesiącu)
Opis Comodo Antivirus 12.2.2.8012
 
 

Comodo Antivirus to całkowicie darmowy program zabezpieczający, który wykrywa, blokuje i niszczy wirusy.

Najnowsza odsłona Comodo łączy w sobie kilka ciekawych cech. Jedną z nich jest wsparcie dla sprzętowej wirtualizacji. Usprawniono również system tworzenia logów, który od teraz przesyła wszelkie gromadzone dane do narzędzia Windows Event Logs. W dobie, gdy znaczna większość aplikacji tworzona jest zgodnie ze stylem Modern UI, również Comodo Antivirus wpasowuje się w te trendy. Nowa szata graficzna jest znacznie czytelniejsza i milsza dla oka.

Unikalne funkcje antywirusa to inteligentna ochrona przed nieznanymi zagrożeniami, automatyczne aktualizacje, łatwy w użyciu interfejs, izolacja wszystkich podejrzanych elementów, itp. W programie znajdziemy niezwykle przydatną technologię Defense+, która zapewnia ochronę najważniejszych plików systemów i blokuje szkodliwe oprogramowanie zanim zostanie ono zainstalowane na komputerze. Produkt Comodo wyposażony został w paskownicę (Sandbox Technology), umożliwiająca uruchamianie podejrzanych elementów w specjalnym, izolowanym środowisku.

Warto też wspomnieć o nowej technologi Viruscope, która dynamicznie przeprowadza analizę działań podejmowanych przez uruchomione procesy i zapobiega wyrządzaniu przez nie szkód.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (2)
Gość
01 Wrzesień 2018 17:24
Fajny, lekki antywirus, nie zamula systemu, nie wyskakują uporczywe okna z prośbą o aktualizację do płatnych wersji (AVAST,AVG). Polecam!
Gość
19 Lipiec 2016 21:55
niczego więcej nie trzeba
POKAŻ ()

Facebook