Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » antywirusy » BullGuard Antivirus 2021

BullGuard Antivirus

2021
antywirusy
Rozmiar:
1 MB
Aktualizacja:
30.11.2020
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
antywirusy
Ocena:
4.9
Oceń:
Pobrano:
3202 (31 w tym miesiącu)
Opis BullGuard Antivirus 2021
 
 

BullGuard Antivirus to łatwy w użyciu i odporny na złośliwe oprogramowanie system ochrony Twojego komputera, który zapewnia inteligentną potrójną ochronę anty-malware. BullGuard Antivirus to produkt zabezpieczający komputer - wyposażony w technologię Behavioural Detection (wykrywanie behawioralne), które zdaniem producenta jest o 65% skuteczniejsze od standardowych rozwiązań stosowanych przez wielu producentów antywirusów.

Po pierwsze rozpoznaje zaufane witryny i aplikacje. Po drugie, nieustannie skanuje pod kątem sygnatury i anomalii związanych ze złośliwym oprogramowaniem. Po trzecie, każde wykryte złośliwe oprogramowanie jest blokowane w ramach kwarantanny, a następnie neutralizowane, zanim dojdzie do infekcji.

Narzędzie Vulnerability Scanner zapewnia bezpieczeństwo, blokując hakerów punkty dostępu, którzy chcą je wykorzystać. Automatycznie ostrzega o brakujących aktualizacjach zabezpieczeń lub połączeniach z niezabezpieczonymi sieciami Wi-Fi. Zapobiega także automatycznemu pobieraniu aplikacji, które mogą zawierać złośliwe oprogramowanie, i sprawdza, czy aplikacje i sterowniki mają poprawne podpisy cyfrowe.

BullGuard Antivirus jest przyjazny dla graczy, dzięki czemu można grać z dużą prędkością, bez konieczności wyłączania ochrony.

 

15-dniowa wersja próbna.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook