Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » antywirusy » Bitdefender Antivirus Free 26.0.34.145

Bitdefender Antivirus Free

26.0.34.145
antywirusy
Rozmiar:
14 MB
Aktualizacja:
28.02.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
antywirusy
Ocena:
4.2
Oceń:
Pobrano:
26341 (249 w tym miesiącu)
Opis Bitdefender Antivirus Free 26.0.34.145
 
 

Bitdefender Antivirus Free to bezpłatny program antywirusowy zapewniający skuteczną ochronę przed wirusami, trojanami i innymi złośliwymi oprogramowaniami (na przykład przed atakami typu zero-day).

Darmowa wersja posiada ograniczoną funkcjonalność w porównaniu do wersji płatnych (Bitdefender Security, Total Security czy Antivirus Pro). Otrzymujemy ochronę w czasie rzeczywistym, wbudowany moduł antywirusowy, ochronę poczty internetowej Outlook i Thunderbird oraz dwa tryby skanowania.

Znajdziemy w niej również funkcję wykrywającą exploity, która informuje użytkowników, czy są podatni na ataki lub są bardziej narażeni na złamanie zabezpieczeń.

Bitdefender Antivirus Free wykorzystuje wykrywanie behawioralne do ścisłego monitorowania aktywnych aplikacji. Gdy wykryje coś podejrzanego, podejmuje natychmiastowe działanie.

Wykrywa i blokuje witryny podszywające się pod wiarygodne, dzięki czemu mogą kraść poufne dane, takie jak hasła lub dane logowania. Ponasdto, odkrywa próby oszustwa podczas przeglądania i ostrzega przed podejrzanymi witrynami.

Program jest lekki i bardzo prosty w obsłudze oraz nie obciąża pracy procesora i pamięci operacyjnej. Bitdefender Antivirus Free wyróżnia się niezwykle prostym i minimalistycznym interfejsem użytkownika.

Uwaga:

Jeżeli posiadamy już konto w usłudze Bitdefender Central i aktywowaliśmy na nim inne rozwiązanie antywirusowe, to nie będziemy mogli aktywować darmowej wersji oprogramowania. Należy usunąć wcześniejsze oprogramowania na koncie Bitdender albo założyć nowe konto użytkownika przy użyciu innego adresu mejlowego.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (3)
Gość
04 Styczeń 2023 11:56
Najlepszy na świecie.
Gość
09 Maj 2022 17:33
Jeden z najlepszych, a może i najlepszy?
Gość
07 Marzec 2022 05:47
Solidny program zabezpieczający.
POKAŻ ()

Facebook