Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » antywirusy » Avira Rescue System

Avira Rescue System

antywirusy
Rozmiar:
618 MB
Aktualizacja:
07.04.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows
Kategoria:
antywirusy
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1243 (33 w tym miesiącu)
Opis Avira Rescue System
 
 

Avira Rescue System to darmowa płyta ratunkowa (bootowalna) stworzona przez firmę Avira. Służy do naprawiania systemu operacyjnego, przywracania i zabezpieczania danych oraz wyszukiwania i usuwania wirusów, które zainfekowały komputer. Posiada też narzędzie MemTest do przeprowadzania diagnostyki pamięci RAM.

Avira Rescue System jest produktem przeznaczonym do wykrywania i usuwania zainfekowanych plików, a także do naprawiania uszkodzonego systemu operacyjnego (rejestru systemowego, plików systemowych i innych elementów). Avira Rescue System bazuje na popularnym linuksie Ubuntu 12.04 LTS.

Program posiada zintegrowany kreator skanowania i naprawiania systemu operacyjnego. Oprócz tego charakteryzuje się czytelnym i nowoczesnym wyglądem interfejsu (dzięki zaimplementowaniu systemu Ubuntu) oraz codzienną aktualizacją oprogramowania. Avira Rescue System to doskonałe oprogramowanie do naprawy komputera w momencie, gdy system operacyjny odmawia posłuszeństwa w wyniku infekcji groźnego wirusa.

Uwaga:

Po pobraniu programu Avira Rescue System, należy go nagrać na nośnik CD/DVD lub skopiować do bootowalnego nośnika USB i następnie włączyć po uruchomieniu komputera.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook