Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » antywirusy » Avira Free Antivirus 15.0.2101.2070

Avira Free Antivirus

15.0.2101.2070
antywirusy
Rozmiar:
192 MB
Aktualizacja:
25.01.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
antywirusy
Ocena:
3.6
Oceń:
Pobrano:
619034 (323 w tym miesiącu)
Opis Avira Free Antivirus 15.0.2101.2070
 
 

Avira Free Antivirus to program antywirusowy uważany jest za jedną z najskuteczniejszych darmowych aplikacji tego typu. Łączy w sobie komponenty gwarantujące kompleksową ochronę systemu operacyjnego.

Nieustannie skanuje komputer w poszukiwaniu zagrożeń takich jak wirusy, dialery, trojany, programy backdoor, trojany, itd. Zastosowany silnik antywirusowy pozwala na definiowanie rozszerzeń plików, które mają być brane pod uwagę w czasie skanowania. Dotyczy to również archiwów. Nie mogło zabraknąć również mechanizmu kwarantanny, który przechowuje wszystkie pliki, które mogą stanowić potencjalne niebezpieczeństwo.

Monitorowane są również wszelkie operacje wykonywane przez użytkownika i system operacyjny, co w razie w razie wykrycia kończy się stosowanym działaniem. Avira Free Antivirus wpłynie korzystnie na komfort przeglądania stron internetowych, bowiem blokuje reklamy oraz irytujące wyskakujące okna. Oprogramowanie skanuje także naszą pocztę elektroniczną w tym załączniki.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
20 Wrzesień 2019 11:57
Program paskudny, broni się przed użytkownikiem. Pomimo programowej deinstalacji, odradza się po restarcie systemu. Jego folder w Program Files jest zabezpieczony przed usunięciem nawet przez administratora systemu. Bardzo spowalnia i obciąża system. Nawet gdy zainstaluje się tylko opcje VPN albo poprawienie prywatności ładuje moduły (opcjonalnego przecież w tym zbiorze) antywirusa, mocno spowalniającego system. Porada: zdezinstalować Avirę w trybie awaryjnym systemu, a folder z Program Files usunąć. Inaczej znów się sama zainstaluje. Oskar Wizard. P.S. Avira w testach laboratorium była nędznie oceniana.
POKAŻ ()

Facebook