Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » antywirusy » Avira Free Security 1.1.78.4

Avira Free Security

1.1.78.4
antywirusy
Rozmiar:
4 MB
Aktualizacja:
22.11.2022
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
antywirusy
Ocena:
3.5
Oceń:
Pobrano:
623361 (136 w tym miesiącu)
Opis Avira Free Security 1.1.78.4
 
 

Avira Free Security (wcześniej znany jako Avira Free Antivirus) to program antywirusowy uważany jest za jedną z najskuteczniejszych darmowych aplikacji tego typu. Łączy w sobie komponenty gwarantujące kompleksową ochronę systemu operacyjnego.

Nieustannie skanuje komputer w poszukiwaniu zagrożeń takich jak wirusy, dialery, trojany, programy backdoor, trojany, itd. Zastosowany silnik antywirusowy pozwala na definiowanie rozszerzeń plików, które mają być brane pod uwagę w czasie skanowania. Dotyczy to również archiwów. Nie mogło zabraknąć również mechanizmu kwarantanny, który przechowuje wszystkie pliki, które mogą stanowić potencjalne niebezpieczeństwo.

Monitorowane są również wszelkie operacje wykonywane przez użytkownika i system operacyjny, co w razie w razie wykrycia kończy się stosowanym działaniem. Avira Free Security wpłynie korzystnie na komfort przeglądania stron internetowych, bowiem blokuje reklamy oraz irytujące wyskakujące okna. Oprogramowanie skanuje także naszą pocztę elektroniczną w tym załączniki.

W jego skład wchodzą następujące komponenty:

  • darmowy moduł antywirusowy - ochroni nas przed wirusami oraz anti-ransomware.
  • Browser Safety – narzędzie zapewniające ochronę podczas przeglądania witryn,
  • VPN – narzędzie za pomocą którego utworzymy wirtualną sieć prywatną, umożliwiając przy tym bezpieczne i anonimowe korzystanie z połączenia internetowego
  • Passwords – wbudowany menadżer haseł i loginów,
  • Driver Updater - narzędzie do zarządzania sterownikami,
  • System Speedup – narzędzie do optymalizacji systemu.
rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
20 Wrzesień 2019 11:57
Program paskudny, broni się przed użytkownikiem. Pomimo programowej deinstalacji, odradza się po restarcie systemu. Jego folder w Program Files jest zabezpieczony przed usunięciem nawet przez administratora systemu. Bardzo spowalnia i obciąża system. Nawet gdy zainstaluje się tylko opcje VPN albo poprawienie prywatności ładuje moduły (opcjonalnego przecież w tym zbiorze) antywirusa, mocno spowalniającego system. Porada: zdezinstalować Avirę w trybie awaryjnym systemu, a folder z Program Files usunąć. Inaczej znów się sama zainstaluje. Oskar Wizard. P.S. Avira w testach laboratorium była nędznie oceniana.
POKAŻ ()

Facebook