Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » antywirusy » Arcabit Small Office Security 2023

Arcabit Small Office Security

2023
antywirusy
Rozmiar:
262 MB
Aktualizacja:
08.02.2023
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10/11
Kategoria:
antywirusy
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1389 (37 w tym miesiącu)
Opis Arcabit Small Office Security 2023
 
 

Arcabit Small Office Security to rozwiązanie antywirusowe do dla małej i średniej firmy. Oparte jest na dwóch silnikach antywirusowych oraz ochronie w chmurze.

System ochrony plików działa w czasie rzeczywistym i kontroluje wszystkie wykorzystywane w systemie pliki, zarówno te otwierane, modyfikowane i tworzone przez użytkownika jak i te przetwarzane przez aplikacje pracujące w tle. Inteligentne mechanizmy skanujące gwarantują optymalne wykorzystanie zasobów systemowych i dostosowanie obciążenia do potrzeb użytkownika.

Wśród innych funkcji programu znajdziemy ochronę poczty, oraz przeglądarki. Warto wspomnieć o nowatorskiej technologii Safe Storage, pozwalającej na ochronę ważnych danych (różnego rodzaju dokumentów, plików graficznych, baz, arkuszy itp.) przed ich niepożądaną modyfikacją, zaszyfrowaniem, zniszczeniem lub skasowaniem przez szkodliwe oprogramowanie jak również przez przypadkowe działanie użytkownika.

Istnieje również możliwość tworzenia automatycznych kopii zapasowych, nadzorowania procesów, przenoszenia podejrzanych plików do kwarantanny czy też tworzenia ratunkowych płyt CD/DVD i pendrive.

Uwaga!
Oprogramowanie dostępne jest w 30-dniowej wersji testowej.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook