Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » antywirusy » Antivirus Live CD 42.0-1.0.1

Antivirus Live CD

42.0-1.0.1
antywirusy
Rozmiar:
331 MB
Aktualizacja:
24.02.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
LiveCD
Kategoria:
antywirusy
Ocena:
3.8
Oceń:
Pobrano:
6034 (55 w tym miesiącu)
Opis Antivirus Live CD 42.0-1.0.1
 
 

Antivirus Live CD to płyta ratunkowa zawierająca zaawansowany silnik antywirusowy ClamAV do wyszukiwania i usuwania groźnych wirusów na komputerze. Antivirus Live CD bazuje na systemie 4Mlinux i posiada wbudowany moduł do obsługi sieci Ethernet lub Wi-Fi, za pomocą których nawiążemy połączenie internetowe i zaktualizujemy bazę sygnatur wirusów. Program obsługuje również modemy dial-up.

Program jest kompatubilny ze wszystkimi systemami plików – NTFS, FAT, HFS, HFS+, JFS, ReiserFS, XFS, brtfs, ext2, ext3 i ext4. Antivirus Live CD przy użyciu wbudowanego modułu antywirusowego ClamAV, przeprowadzi analizę całego dysku twardego, przeskanuje go i następnie usunie wszystkie wykryte szkodniki.

Program jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy pobrany plik z programem nagrać na dowolny krążek CD, a następnie uruchomić ponownie komputer (płyta z programem powinna znajdować się w napędzie optycznym). Aplikacja automatycznie się uruchomi, pobierze najnowsze aktualizacjie i rozpocznie proces skanowania systemu operacyjnego oraz całego komputera.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook