Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » antywirusy » Adaware Antivirus 12.10.249

Adaware Antivirus

12.10.249
antywirusy
Rozmiar:
18 MB
Aktualizacja:
31.01.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
antywirusy
Ocena:
4.4
Oceń:
Pobrano:
299490 (86 w tym miesiącu)
Opis Adaware Antivirus 12.10.249
 
 

Adaware Antivirus Free to darmowy i skuteczny program antywirusowy działający w czasie rzeczywistym. Jego głównym zadaniem jest ochrona komputera przed wszelkimi zagrożeniami w postaci wirusów, aplikacji szpiegowskich lub innych szkodników. Oprócz tego posiada wbudowany moduł służący do wykrywania i usuwania komponentów szpiegujących oraz innego złośliwego oprogramowania.

Na szczególną uwagę zasługuje wbudowana technologia emulacji - Malware Sandbox Emulator, która zapewnia ochronę przed niezidentyfikowanymi plikami. Technologia emulacji uruchamia niepewne pliki w odizolowanym sektorze i przeprowadza w nim szczegółową analizę pod kątem zagrożeń w postaci wirusów czy innych złośliwych komponentów.

Ad-Aware Free Antivirus zapewnia ochronę komputera w czasie rzeczywistym – czyli w momencie wykrycia zagrożenia, automatycznie blokuje lub zawiesza złośliwy proces. Oprócz tego chroni dane osobowe użytkownika i pozwala na bezpieczne logowanie się do różnych stron internetowych. Ad-Aware Free Antivirus posiada też dodatkowy tryb gracza (game mode), która automatycznie wyłącza powiadomienia od antywirusa podczas grania w gry lub odtwarzania filmów na komputerze.

 

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
21 Wrzesień 2019 09:37
Ten antywirus nie jest polski ani po polsku
POKAŻ ()

Facebook