Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » antywirusy » Acronis Antimalware CD

Acronis Antimalware CD

antywirusy
Rozmiar:
333 MB
Aktualizacja:
14.06.2014
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
LiveCD
Kategoria:
antywirusy
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
14558 (28 w tym miesiącu)
Opis Acronis Antimalware CD
 
 

Acronis Antimalware CD to samouruchamiająca się płyta CD, zawierająca wbudowany program antywirusowy firmy Acronis, przeznaczony do wykrywania i usuwania szkodników na komputerze. Oprogramowanie jest niezwykle przydatne i skuteczne, gdy system operacyjny zostanie zainfekowany przez groźne wirusy, a zainstalowane na nim programy zabezpieczające nie są w stanie je zlikwidować.

Program Acronis Antimalware CD jest w stanie przeskanować cały komputer, w celu wykrycia złośliwego oprogramowania. Warto zaopatrzyć się w program, zwłaszcza gdy nie będziemy mogli uruchomić samego systemu (przez infekcję wirusów). Acronis Antimalware CD bazuje na linuxie XUbuntu, dzięki temu otrzymujemy czytelny i prosty w obsłudze interfejs użytkownika. Acronis Antimalware CD automatycznie dokonuje aktualizacji bazy wirusów (wymagane połączenie z internetem), a także został wyposażony w zaawansowany silnik skanujący, który dogłębnie przeskanuje wszystkie lokacje na dysku twardym, w celu usunięcia wirusów i innego złośliwego oprogramowania.

Znajdziemy w nim też darmowe narzędzie TestDisk, który służy do wykrywania i naprawiania błędów znajdujących się na dysku i poszczególnych jego partycjach. Za jego pomocą naprawimy rozruch systemu operacyjnego.

Uwaga:

Program zapisany jest w formacie ISO i należy go wypalić na płytę CD/DVD lub inne urządzenie przenośne USB. Następnie należy wsadzić płytę z programem do napędu i ponownie uruchomić komputer. Acronis Antimalware CD włączy się automatycznie uruchamiając środowisko XUBuntu wraz z oprogramowaniem antywirusowym i innymi niezbędnymi narzędziami.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook