Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » antyspyware » SpyBot - Search & Destroy 2.8.68

SpyBot - Search & Destroy

2.8.68
antyspyware
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
66.7 MB
Aktualizacja:
29.04.2020
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
antyspyware
Ocena:
3.5
Oceń:
Pobrano:
289558 (322 w tym miesiącu)
Opis SpyBot - Search & Destroy 2.8.68
 
 
SpyBot - Search & Destroy to darmowe i skuteczne narzędzie do usuwania wszelkiego rodzaju programów szpiegujących, robaków, dialerów, spyware itp. Jest jednym z najwyżej ocenianych programów w swojej kategorii.

Program korzysta z nowoczesnego silnika antywirusowego, za pomocą którego skutecznie wyszukuje i usuwa wszystkie szkodniki. Do tego chroni komputer w czasie rzeczywistym, selektywnie usuwa złośliwe oprogramowanie i rootkity, a także przegląda pliki cookies, które pochodzą z serwisów reklamowych zbierających informacje o użytkowniku.

Istnieje także funkcja dokładnego opisu każdego znalezionego zagrożenia. Jeżeli po usunięciu jakiegoś pliku przez program występuje problem z użytkowaniem komputera możemy użyć przywracania, a wybrane składniki powrócą do wcześniejszego stanu. SpyBot posiada stopniowanie ochrony przeciw szpiegom, użytkownik ma możliwość wyboru poziomu zabezpieczeń. Aplikacja posada łatwy w użytkowaniu, przyjemny interfejs w języku polskim.
 
Na Ekranie głównym znajdziemy podstawowe, zaawansowane i profesjonalne narzędzia. Niektóre z nich są wyłączone i dostępne jedynie po wykupieniu płatnej wersji oprogramowania. Np. Kreator płyty rozruchowej, skanowanie telefonu czy edytor skryptów. W wersji darmowej otrzymujemy między innymi skanowanie systemu i zawartości dysku twardego, kwarantanne, aktualizację bazy danych i definicji wirusów, a nawet możliwość aktywowania funkcji Immunizacja i wykrywania niebezpiecznych rootkitów. Oprócz tego, możemy dostosować ustawienia konfiguracyjne i skorzystać z profesjonalnych narzędzi startowych do zarządzania procesami, aplikacjami uruchamiajacymi się z systemem czy monitorowania usług systemowych.

 

Uwaga:

Bezpłatna wersja programu przeznaczona jest wyłącznie do użytku osobistego. 

Na liscie rozwijanej znajduje się również starsza wersja programu, która jest kompatybilna z Windows XP/Vista. 

rozwiń opis
Opinie użytkowników (2)
Gość
11 Grudzień 2019 03:01
Straszliwie denerwujący program, włącza się kiedy chce...
Gość
19 Wrzesień 2016 12:41
Program doskonale nadaje się do zrobienia bałaganu w systemie. Potem trzeba zrobić śledztwo, dlaczego potrzebne aplikacje są zablokowane?
POKAŻ ()

Facebook