Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » antyspyware » Malwarebytes 4.4.6.231

Malwarebytes

4.4.6.231
antyspyware
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
1.79 MB
Aktualizacja:
08.09.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
antyspyware
Ocena:
4.2
Oceń:
Pobrano:
316269 (1013 w tym miesiącu)
Opis Malwarebytes 4.4.6.231
 
 
Malwarebytes Anti-Malware to bezpłatne oprogramowanie do wykrywania i usuwania szkodliwego oprogramowania typu malware, robaki, trojany, aplikacje szpiegowskie oraz rootkity. Zabezpiecza również komputer przed niepożądanymi programami i ich modyfikacjami (PUP).

Przyjazny interfejs nie powinien sprawić problemów w obsłudze nawet osobom rzadko korzystającym z tego typu rozwiązań. Niewątpliwą zaletą Malwarebytes jest jego niskie zużycie zasobów systemowych. Znalezione pliki program poddaje kwarantannie lub całkowicie je usuwa z systemu Windows (wymagane ponowne uruchomienie systemu).
Uwaga:

Malwarebytes 4.0 nie wspiera już systemów Windows XP / Vista. Na naszej liście znajdziecie oprogramowanie w wersji 3.8.3, które można zainstalować na starszych systemach operacyjnych.

Malwarebytes 4.0 jest dostępny w wersji darmowej oraz Premium. Program domyślnie uruchamia się w wersji darmowej, ale w opcjach programu możemy zaktualizowac do wersji Premium.


Niedoświadczeni użytkownicy mogą rozwiać swoje wątpliwości na forum w dziale Bezpieczeństwo. Logi można wkleić w serwisie www.wklej.eu i w dziale Bezpieczeństwo podać tylko link.

Program dostepny jest za darmo, wyłącznie do użytku osobistego!

 

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
14 Listopad 2018 12:26
Jest pewne, że wszystko co złe znajdzie tylko w innych modułach twoich zabezpieczeń.
POKAŻ ()

Facebook