Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » antyspyware » Malwarebytes 4.5.29

Malwarebytes

4.5.29
antyspyware
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
320 MB
Aktualizacja:
23.05.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
antyspyware
Ocena:
3.9
Oceń:
Pobrano:
329927 (405 w tym miesiącu)
Opis Malwarebytes 4.5.29
 
 
Malwarebytes Anti-Malware to bezpłatne oprogramowanie do wykrywania i usuwania szkodliwego oprogramowania typu malware, robaki, trojany, aplikacje szpiegowskie oraz rootkity. Zabezpiecza również komputer przed niepożądanymi programami i ich modyfikacjami (PUP).

Przyjazny interfejs nie powinien sprawić problemów w obsłudze nawet osobom rzadko korzystającym z tego typu rozwiązań. Niewątpliwą zaletą Malwarebytes jest jego niskie zużycie zasobów systemowych. Znalezione pliki program poddaje kwarantannie lub całkowicie je usuwa z systemu Windows (wymagane ponowne uruchomienie systemu).
Uwaga:

Malwarebytes 4.0 nie wspiera już systemów Windows XP / Vista. Na naszej liście znajdziecie oprogramowanie w wersji 3.8.3, które można zainstalować na starszych systemach operacyjnych.

Malwarebytes 4.0 jest dostępny w wersji darmowej oraz Premium. Program domyślnie uruchamia się w wersji darmowej, ale w opcjach programu możemy zaktualizowac do wersji Premium.


Niedoświadczeni użytkownicy mogą rozwiać swoje wątpliwości na forum w dziale Bezpieczeństwo. Logi można wkleić w serwisie www.wklej.eu i w dziale Bezpieczeństwo podać tylko link.

Program dostepny jest za darmo, wyłącznie do użytku osobistego!

 

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
14 Listopad 2018 12:26
Jest pewne, że wszystko co złe znajdzie tylko w innych modułach twoich zabezpieczeń.
POKAŻ ()

Facebook