Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » antyspyware » HijackThis 2.0.5

HijackThis

2.0.5
antyspyware
Rozmiar:
379 KB
Aktualizacja:
13.03.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 9x/Me/2000/XP/2003/Vista/7/8
Kategoria:
antyspyware
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
100835 (147 w tym miesiącu)
Opis HijackThis 2.0.5
 
 

HijackThis jest aplikacją wykrywającą m.in. oprogramowanie podmieniające stronę startową przeglądarki internetowej. Program identyfikuje aplikacje szpiegujące, dialery, dodatkowe paski narzędzi (toolbars), niektóre konie trojańskie oraz robaki.

HijackThis skanuje specjalne strefy rejestru jak również dysku twardego. Cechą programu jest tworzenie w pliku tekstowym tzn. logów (zapisywanie wyników), które mogą być przeanalizowane przez ekspertów lub doświadczonych użytkowników systemu operacyjnego serii Windows.

Użytkownik może uzyskać informację o wyświetlanym wpisie lub programie, może go również usunąć lub naprawić (jednak dana czynność nie jest wskazana dla początkujących).

Uwaga!
1.HijackThis pokazuje wejścia zarówno prawidłowe jak i szkodliwe, dlatego nie zalecamy usuwania wpisów, programów itp. na własną rękę. Niedoświadczeni użytkownicy mogą rozwiać swoje wątpliwości na forum w dziale Bezpieczeństwo. Logi (zawartość pliku: hijackthis.log - rezultaty) można wkleić w serwisie www.wklej.eu i w dziale Bezpieczeństwo podać tylko link.

2. Więcej informacji o programie można znaleźć tutaj: Opis narzędzia HijackThis.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook