Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » antyspyware » Farbar Recovery Scan Tool (FRST) 25.03.2023

Farbar Recovery Scan Tool (FRST)

25.03.2023
antyspyware
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
1.9 MB
Aktualizacja:
25.03.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10/11
Kategoria:
antyspyware
Ocena:
3.4
Oceń:
Pobrano:
48786 (473 w tym miesiącu)
Opis Farbar Recovery Scan Tool (FRST) 25.03.2023
 
 

Farbar Recovery Scan Tool (FRST) to darmowe i niezwykle przydatne narzędzie do wyszukiwania złośliwego oprogramowania na komputerze.

Program skutecznie wyszukuje podejrzane aplikacje oraz inne złośliwe dane znajdujące się w systemie operacyjnym, a także dokonuje dogłębnej diagnostyki całego komputera.Wszystko to w celu rozwiązania problemów ze szkodliwymi aplikacjami oraz występującymi błędami technicznymi, które negatywnie wpływają na uruchamianie i działanie systemu Windows.

Podczas skanowania zawartości dysku twardego, można zaznaczyć lub odznaczyć elementy, które zamierzamy przeskanować. Wśród nich są usługi systemowe, pliki DLL, sterowniki, aktywne procesy oraz zawartość rejestru systemowego.

Program Farbar Recivery Scan Tool po zakończeniu procesu skanowania, generuje i wyświetla raporty w postaci plików tekstowych, z których możemy odczytać wszystkie najważniejsze informacje oraz zawartość plików systemowych i pozostałych danych niezwykle istotnych do prawidłowego funkcjonowania systemu operacyjnego.

Uwaga:

Niedoświadczeni użytkownicy mogą rozwiać swoje wątpliwości na forum w dziale Bezpieczeństwo. Logi można wkleić w serwisie www.wklej.eu i w dziale Bezpieczeństwo podać tylko link

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook