Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » antyspyware » Emsisoft Anti-Malware 2021.3.0.10726

Emsisoft Anti-Malware

2021.3.0.10726
antyspyware
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
313 MB
Aktualizacja:
02.03.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
antyspyware
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
25981 (153 w tym miesiącu)
Opis Emsisoft Anti-Malware 2021.3.0.10726
 
 
Emsisoft Anti-Malware Home to profesjonalne oprogramowanie zapewniające pełną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem. Wykrywa i usuwa wirusy, boty, robaki, boty, keyloggery, rootkity i aplikacje szpiegowskie. W programie zaimplementowano również firewall - zaporę ogniową, doskonale znaną z Emsisoft Internet Security.

Emsisoft Anti-Malware oferuje również unikatowy, podwójny silnik skanujący i usuwający złośliwe oprogramowanie, zaawansowane narzędzia do walki z backdoors, botami czy trojanami oraz ransomware. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość włączenia modułu wykrywającego programy typu PUP (paski narzędziowe itp), które instalują się razem z innymi aplikacjami i integrują się z przeglądarkami internetowymi. Nie są one niebezpiecznie, ale mogą negatywnie wpłynąć na wydajność pracy komputera.

Uwaga:

W Emsisoft Anti-Malware znajdziemy wszystkie dodatkowe funkcje oraz wcześniej wspomnianą zaporę ogniową, która była wcześniej dostępna w programie Emsisoft Internet Security. Emsisoft Internet Security został przez producenta połączony z Emsisoft Anti-Malware!

Emsisoft Anti-Malware Home to wersja przeznaczona wyłącznie do użytku osobistego.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook