Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » antyspyware » ESET Rogue Application Remover 1.0.4.1

ESET Rogue Application Remover

1.0.4.1
antyspyware
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
2.2 MB
Aktualizacja:
03.12.2013
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows NT/2003/XP/Vista/7/8
Kategoria:
antyspyware
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
1245 (25 w tym miesiącu)
Opis ESET Rogue Application Remover 1.0.4.1
 
 

ESET Rogue Application Remover to małe i bezpłatne narzędzie do usuwania fałszywych aplikacji typu Rogue AV z komputera. Program automatycznie przeprowadza skanowanie, następnie rozpoznaje szkodliwe aplikacje i je automatyczne likwiduje. Oprogramowanie usuwa szczególnie odporne zagrożenia, których nie można usunąć w tradycyjny sposób – na przykład przy użyciu programów antywirusowych.

ESET Rogue Application Remover wykrywa i całkowicie usuwa wszystkie szkodliwe oraz fałszywe programy, a także cofa wszystkie zmiany w rejestrze wprowadzone przez szkodniki i inne zagrożenia. W czasie skanowania systemu niezbędne jest połączenie internetowe, które nie tylko zautomatyzuje proces wysyłania nowych zagrożeń do Viruslab ESET, ale również zwiększy skuteczność podczas wykrywania i usuwania fałszywych aplikacji.

Fałszywe programy typu Rogue podszywają się pod inne aplikacje systemowe, zabezpieczające bądź optymalizujące komputer. Dość często podszywają się pod aplikacje antywirusowe lub oczyszczające system i rejestr ze zbędnych, nieużywanych plików. Szkodliwe aplikacje mogą przesyłać niebezpieczne trojany i wirusy, a następnie je aktywować w systemie operacyjnym. 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook