Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » antyspyware » Comodo BOClean Anti-Malware 4.27

Comodo BOClean Anti-Malware

4.27
antyspyware
Rozmiar:
1.8 MB
Aktualizacja:
09.06.2013
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/2003/Vista/2008/7
Kategoria:
antyspyware
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1051 (10 w tym miesiącu)
Opis Comodo BOClean Anti-Malware 4.27
 
 

Comodo BOClean Anti-Malware to bezpłatne i skuteczne oprogramowanie zabezpieczające komputer przed szkodliwym oprogramowaniem. Korzystając z aplikacji nie tylko zabezpieczymy tozsamość użytkowników, ale również wykryjemy i usuniemy wszystkie szkodliwe aplikacje z systemu operacyjnego.

Comodo BOClean Anti-Malware automatycznie usuwa szkodliwe oprogramowanie z dysku twardego, rejestru systemowego i pamięci – bez konieczności ponownego uruchomienia komputera bądź nawiązywania połączenia z Internetem. Program pracuje w tle systemu i nie przeszkadza podczas normalnej pracy na komputerze. Automatycznie i skutecznie usuwa wszystkie wykryte fałszywe i szkodliwe aplikacje. W dodatku bezpiecznie je neutralizuje, bez ryzyka uszkodzenia jakichkolwiek plików systemowych bądź spowodowania awarii komputera.

Program Comodo BOClean Anti-Malware usuwa szkodliwe oprogramowanie i powiązane z nim wpisy w rejestrze. Generuje szczegółowe raporty odnośnie wykrytych zagrożeń, a także posiada zaawansowany tryb Stealth, który ukrywa aplikację przed innymi użytkownikami. Comodo BOClean Anti-Malware usuwa konie trojańskie, keyloggery, rootkity, adware, spam, a także inne aplikacje szpiegowskie.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook