Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » antyspyware » AdwCleaner 8.4.0

AdwCleaner

8.4.0
antyspyware
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
8.6 MB
Aktualizacja:
17.09.2022
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
antyspyware
Ocena:
4.7
Oceń:
Pobrano:
1373024 (1196 w tym miesiącu)
Opis AdwCleaner 8.4.0
 
 

Malwarebytes AdwCleaner to obecnie najpopularniejsze i najlepsze narzędzie do wykrywania i usuwania komponentów typu adware i innych szkodliwych aplikacji. Oprócz tego całkowicie usuwa toolbary (paski narzędziowe), a także PUP/LPI – potencjalnie niepożądane oprogramowania.

Program AdwCleaner usuwa paski narzędziowe typu Delta Search, Babylon, SweetIM czy Complitly, które utrudniają i zarazem przeszkadzają podczas korzystania z przeglądarki internetowej. Oprócz tego, likwiduje takie zagrożenia jak Generic.Crossrider, Generic.Multiplug, Generic.Tuto4PC, Generic.Skintrim, Generic.AdPeak, Generic.Illyx, Generic.Sambreel, Generic.DownloadProtect czy DefaultScope. 

AdwCleaner skutecznie oczyszcza całą zawartość dysku twardego, a także przeprowadza dokładną analizę rejestru systemowego – usuwając z niego wszystkie szkodliwe i potencjalnie niebezpieczne wpisy oraz klucze.

Oprogramowanie tworzy dziennik zdarzeń, wyświetlający pliki i wpisy w rejestrze oraz inne komponenty, które zostały wykryte podczas skanowania. Użytkownicy mogą w prosty sposób odznaczyć te elementy, które nie będą brane pod uwagę podczas oczyszczania systemu operacyjnego.

Po zakończeniu skanowania, program uruchamia ponownie komputer i wyświetla w pliku tekstowym szczegółowy raport z wynikami.


Uwaga:

Program AdwCleaner od wersji 7.0 już nie wspiera starszych systemów Windows XP, 2003 czy Vista. Natomiast na naszej stronie istnieje możliwość pobrania starszej wersji aplikacji 6.047, która obsługuje te systemy operacyjne.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (3)
Gość
18 Maj 2017 17:46
spoko
Gość
12 Styczeń 2017 20:01
Programik dobry ale nie ma opcji (wyklucz) trzeba ręcznie odznaczać co chcę zostawić a muszę zaznaczyć że ostatnie aktualizacje tylko pogorszyły wszystko ,programy jak Registry cleaner i RegCleanPro to są programy szkodliwe dla tego programu .już nie polecam
Gość
29 Marzec 2016 18:42
Aplikacja jest bardzo przydatna. Taki jest mój komentarz.
POKAŻ ()

Facebook