Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » antyspyware » Adaware Total Security 12.10.184.0

Adaware Total Security

12.10.184.0
antyspyware
Rozmiar:
18 MB
Aktualizacja:
03.12.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
antyspyware
Ocena:
3.5
Oceń:
Pobrano:
4458 (49 w tym miesiącu)
Opis Adaware Total Security 12.10.184.0
 
 

Adaware Total Security to doskonale wszystkim znane narzędzie, które łączy w sobie wszystkie rozwiązania programu Ad-Aware Pro oraz wyposażone jest dodatkowo w firewall, anty-phishing, kontrolę rodzicielską, odzyskiwanie danych, optymalizację systemu oraz walkę ze spamem.

Wersję Total wzbogacono o moduł szyfrowania najbardzej poufnych danych. W tym celu stosowany jest uważany za najtrudniejszy do złamania algorytm bezpieczeństwa AES 256 bitów, Blowfish 448, Twofish 256, a także SafeIT Algorithm 480 i Hash-Algorithm MDS. Tak zaszyfrowane dane nie mogą zostać odczytane przez nieuprawnione do tego osoby. Kolejną ciekawą funkcją, jest możliwość usuwania plików w taki sposób, by nie było możliwe ich ponowne odzyskanie dzięki File Shredder.


Ad-Aware Total Security daje możliwości takie jak:

  • Korzystanie z internetu w całkowicie bezpieczny sposób Zaawansowana ochrona anty-malware w połączeniu z firewall blokuje skutecznie spyware, wirusy oraz rootkity. Jeden program zapewnia kompleksową ochronę przed wszystkimi potencjalnymi zagrożeniami.
  • Skup się na życiu społecznym a nie nad swoim bezpieczeństwem Przeglądaj bezpiecznie sieć Web, korzystaj z facebooka, pobieraj muzykę oraz inne pliki, wysyłaj bezpiecznie wiadomości e-mail kupuj spokojnie przez internet bez obawy, że twoje dane znajdą się w posiadaniu przez cyberprzestępce.
  • Ochrona Twojej rodziny przed zagrożeniami sieciowymi
  • Zwiększenie wydajności komputera Ochrona zasobów, optymalizacja wydajności modułów skanowania sprawi iż zostanie zaoszczędzona pamięć komputera.
  • Zabezpieczenie zdjęć, muzyki oraz innych poufnych plików Opcje takie jak backup online oraz odzyskiwanie danych pozwalają nam do bezpiecznego przechowywania i ochrony naszych danych.


Uwaga:

Po uruchomieniu instalatora oprogramowania, możemy wybrać tradycyjną metodę instalacji (szybka instalacja z ustawieniami domyślnymi) lub zainstalować aplikację jako druga linia ochrony systemu operacyjnego. Zaznaczając tę opcję zainstalujemy Ad-Aware w trybie kompatybilnym, aby uniknąć konfliktów z aktualnym programem zabezpieczającym.

W celu odblokowania dodatkowych funkcji oferowanych przez preferowaną wersję Ad-Aware, po zakończeniu instalacji oprogramowania należy podać klucz licencyjny. Każde oprogramowanie Ad-Aware z nowej linii produktów firmy lavasoft, posiada własny numer seryjny.

30-dniowa wersja próbna.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook