Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » antyspam » Śmieciarek NxG 1.2.0

Śmieciarek NxG

1.2.0
antyspam
Rozmiar:
2.13 MB
Aktualizacja:
06.05.2009
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 9x/Me/2000/XP/2003/Vista
Kategoria:
antyspam
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
5251 (4 w tym miesiącu)
Opis Śmieciarek NxG 1.2.0
 
 
Śmieciarek NxG to program, dzięki któremu wiadomości email docierające do Twojego programu pocztowego będą wstępnie kwalifikowane do wybranych kategorii przez zaawansowane metody analizy treści oparte o tzw. naiwny klasyfikator Bayes'a często stosowany przy tworzeniu sztucznej inteligencji, a także ścisłe reguły tworzone przez użytkownika.

Śmieciarek NxG rezydując pomiędzy programem pocztowym a serwerem analizuje bowiem treść wiadomości i kwalifikuje email do jednej z kilku kategorii jeszcze zanim trafi do Twojego programu pocztowego. Jeśli w wyniku analizy wiadomość jest kwalifikowana do jednej z utworzonych przez Ciebie kategorii, program oznacza wiadomość w specjalny sposób i w takiej postaci jest ona przekazywana do programu pocztowego, gdzie na bazie przygotowanych reguł filtrowania można taką wiadomość skierować do odpowiedniego folderu.

Dzięki tej funkcjonalności Śmieciarek NxG może pełnić nie tylko funkcje programu antyspamowego, ale również klasyfikatora wiadomości email do różnorakich kategorii. Można go bowiem nauczyć na przykład rozróżniania wiadomości prywatnych od zawodowych, wiadomości chroniących dzieci przed niepożądanymi treściami czy wreszcie programu zapobiegającego przedostawaniu się wiadomości z wirusami.

Śmieciarka NxG polecamy wszystkim, którzy na co dzień mają problem z niechcianymi wiadomościami email jak również tym, którzy dostają dużą liczbę wiadomości, które chcą odpowiednio sortować.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook