Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » antyspam » CleanMail 5.9.2.1

CleanMail

5.9.2.1
antyspam
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
20.5 MB
Aktualizacja:
12.08.2022
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
antyspam
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1985 (7 w tym miesiącu)
Opis CleanMail 5.9.2.1
 
 

CleanMail to zaawansowane oprogramowanie, zapewniające skuteczną ochronę poczty elektronicznej w systemie Windows. W jego skład wchodzą specjalne filtry zabezpieczające pocztę elektroniczną, a także wbudowany moduł antywirusowy, który skutecznie chroni system oraz skrzynkę e-mail (obsługującą protokół POP3).

Wbudowany moduł antywirusowy możemy pobrać automatycznie z internetu podczas instalacji programu CleanMail. Antywirus integruje się z oprogramowaniem i chroni pocztę przed wszystkimi szkodnikami, które mogą zainfekować komputer drogą elektroniczną. Analizuje przychodzące wiadomości wraz z załącznikami.

CleanMail oferuje również zaawansowany moduł antyspamowy bazujący na silniku SpamAssasin Engine, który skutecznie zabezpiecza i chroni pocztę elektroniczną. W jego zasobach znajdziemy również inne filtry wspomagające przy zabezpieczeniu naszej poczty e-mail. Wśród nich warto wymienić między innymi DNS Blacklist Filter, Delay Filter, Attachment Filter czy Fingerprint Filter. CleanMail dostępny jest w wersji Home oraz Server.

Uwaga:

Program CleanMail dostępny jest w wersji próbnej, komercyjnej przez okres 30 dni. W tym czasie użytkownicy mogą korzystać ze wszystkich funkcji programu oraz chronić wszystkie poczty elektroniczne (e-mail).

Po 30 dniach użytkowania programu, zmienia się jego licencja i od tej pory możemy z niego korzystać zupełnie za darmo (bez ograniczenia czasowego). Bezpłatna wersja aplikacji przeznaczona jest wyłącznie do użytku osobistego. CleanMail Free posiada pewne ograniczenia, umożliwiające skanowanie i zabezpieczanie maksymalnie 10 adresów e-mail.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook