Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » antyspam » Caretaker Antispam 1.9.10

Caretaker Antispam

1.9.10
antyspam
Rozmiar:
20.12 MB
Aktualizacja:
04.05.2013
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Kategoria:
antyspam
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
1714 (3 w tym miesiącu)
Opis Caretaker Antispam 1.9.10
 
 

Caretaker Antispam to zaawansowany filtr antyspamowy, który zabezpieczy naszą skrzynkę pocztową przed wirusami. Aplikacja skutecznie wyeliminuje niemal cały spam znajdujący się w skrzynce pocztowej, a także wirusy przesyłane w załącznikach.

Caretaker Antispam korzysta z różnych metod, aby odróżnić spam od prawdziwych wiadomości. Każda wiadomość jest dokładnie analizowana i prześwietlana i następnie program decyduje, czy wiadomość powinna zostać dostarczona do użytkownika (do skrzynki pocztowej) bądź do folderu „Spam”.

Program jest ciągle automatycznie aktualizowany przez ekspertów zespołu SurfRight. Dzięki temu skutecznie wykrywa spam oraz inne wirusy, które przedostają się w formie załączników. Caretaker Antispam znajduje więcej spamu niż wbudowany w systemie filtr antyspamowy. Dodatkowo wykrywa wszystkie adresy URL zamieszczone w dostarczonej wiadomości i sprawdza czy są legalne (czy prowadzą do bezpiecznych witryn internetowych). Chroni komputer przed phishingiem, a także skutecznie sprawdza wszystkie dostarczone załączniki.

Caretaker Antispam wspiera niemal wszystkie programy pocztowe obsługujące POP3 i SMTP – Office Outlook, Windows Mail, Thunderbird, The Bat! I IncrediMail.

Uwaga:

Program Caretaker Antispam dostępny jest w wersji próbnej i pozwala na 15 dni darmowego użytkowania.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook