Instalki.pl » Programy » Windows » Dom » akcesoria » Microsoft OneNote 2108 Build 14326.20404

Microsoft OneNote

2108 Build 14326.20404
akcesoria
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
156 MB
Aktualizacja:
17.09.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
akcesoria
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
3852 (50 w tym miesiącu)
Opis Microsoft OneNote 2108 Build 14326.20404
 
 

Microsoft OneNote  to cyfrowy notes będący pojedynczym miejscem gromadzącym wszystkie notatki i informacje użytkownika. W cyfrowym notesie możemy przechowywać wszystkie najważniejsze informacje odnośnie domu, szkoły czy pracy.

W notesach programu OneNote nigdy nie kończy się papier. Ich reorganizowanie, drukowanie i udostępnianie jest łatwe. Mają też funkcje szybkiego wyszukiwania, dzięki czemu natychmiast wszystko w nich znajdziesz. A co najważniejsze, możesz przechowywać notesy w trybie online i korzystać z nich z dowolnego miejsca.

OneNote w pełni integruje się z chmurą. Dzięki temu nie musimy przechowywać plików dysku twardym komputera. Wszelkie notatki i informacje są zapisywane i dostępne do wyszukiwania z dowolnego miejsca z dostępem do internetu. Usprawniono synchronizację notatek między komputerem i urządzeniami. Ulepszono narzędzie Wyślij do programu OneNote, które teraz usprawnia tworzenie wycinków zawartości ekranu i wysyłanie strony sieci Web lub dowolnego dokumentu. Oprócz tego poprawiono obsługę tworzenia tabel i osadzania arkuszy kalkulacyjnych i diagramów w notatkach. 

Program dostępny jest również w wersji dla systemu Android. Znajdziecie ją pod tym adresem.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook