Instalki.pl » Programy » Windows » Dom » akcesoria » Monitor Allegro 3.0.7112.26749

Monitor Allegro

3.0.7112.26749
akcesoria
Rozmiar:
3.4 MB
Aktualizacja:
24.06.2019
Producent:
Licencja:
Komercyjna
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
akcesoria
Ocena:
4.5
Oceń:
Pobrano:
1856 (46 w tym miesiącu)
Opis Monitor Allegro 3.0.7112.26749
 
 

Monitor Allegro to aplikacja przeznaczona do wyszukiwania i śledzenia nowych aukcji w serwisie Allegro. Program na bieżąco monitoruje nowo wystawione aukcje i wyszukuje oferty z wybranych kategorii według zadanych kryteriów.

Monitor Allegro posiada również możliwość odnalezienia świeżo wystawionej aukcji niemal natychmiastowo po jej publikacji, jeszcze zanim będzie ona widoczna w wyszukiwarce Allegro. Takie rozwiązanie może sprawić, że zyskamy kilka cennych minut przed innymi użytkownikami.

Jako, że program na bieżąco nadzoruje przebieg aukcji, wyświetla w czasie rzeczywistym stosowne komunikaty. Posiada również system wczytywania kryteriów wyszukiwania z pliku, czy moduł wyszukiwania aukcji z uwzględnieniem wielkości znaków. Należy podkreślić, że domyślnie funkcja ta jest wyłączona. Oprócz nowych aukcji można śledzić także te, które się kończą, zakupy dokonywane przez Kup Teraz, wszelkie zmiany w ofercie, odwołania czy składanie ofert kupna w licytacji.

Uwaga!

Użytkownik chcący korzystać z aplikacji musi posiadać aktywne konto w serwisie Allegro, ponieważ uzyskana licencja będzie przypisana do tego konta. Po uruchomieniu programu należy zalogować się, wpisując swoją nazwę użytkownika Allegro (tą dla którego obowiązuje licencja) oraz hasło.

WAŻNE! Do działania w systemach Windows 7 i 8, program wymaga bezpłatnej biblioteki .net framework w wersji 4.6 (system Windows 10 zawiera już tą bibliotekę) oraz darmowej wersji Microsoft SQL Server Express 2014 LocalDB (lub nowszej).

Jeżeli program nie chce się uruchomić to należy zainstalować bibliotekę Microsoft .net framework 4.6 oraz MS SQL Server Express 2014 LocalDB (lub nowszy).

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook