Instalki.pl » Programy » Windows » Dom » akcesoria » Mindomo Desktop 10.5.9

Mindomo Desktop

10.5.9
akcesoria
Rozmiar:
93 MB
Aktualizacja:
20.05.2023
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
akcesoria
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
4793 (49 w tym miesiącu)
Opis Mindomo Desktop 10.5.9
 
 

Mindomo Desktop to darmowe i niezwykle pomocne oprogramowanie do tworzenia map myśli (ang. Mind mapping). Dzięki mapom myśli możemy szybciej i skuteczniej zaplanować tworzenie dowolnego projektu – na przykład budowę strony internetowej czy tworzenie biznes planu. Oprócz tego utworzone mapy myśli mogą być przydatne do nauki lub pracy.

Użytkownicy korzystający z programu Mindomo Desktop mogą tworzyć graficzną prezentację struktury danego projektu lub przedswięwzięcia. W tym celu oddano czytelny i przyjemny w obsłudze edytor (tablica myśli), w którym otrzymujemy do wyboru ogromną ilość motywów graficznych (w tym diagramy), systemów „rozgałęzień” i innych elementów wzbogacających i wspomagających przy tworzeniu map myśli. Użytkownicy mogą dodawać własne komentarze w odpowiednich polach, modyfikować wielkość i rodzaj czcionki, dodawać tagi i emotikony oraz różne przystawki multimedialne (dźwięki czy materiały wideo).

Z Mindomo możemy pracować zarówno w trybie online, jak i również przy wyłączonym internecie. Ponadto istnieje możliwość opublikowania własnych map myśli na stronie producenta (wymagane założenie bezpłatnego konta), eksportować mapy do plików PDF, RTF i TXT, a także synchronizować je pomiędzy różnymi urządzeniami przenośnymi a komputerem stacjonarnym.

Uwaga:

Program w wersji darmowej pozwala na tworzenie maksymalnie trzech map myśli. Mindomo Desktop działa wyłącznie w środowisku Adobe AIR. W tym wypadku przed instalacją aplikacji, należy zainstalować środowisko Adobe AIR z naszej bazy plików.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook