Instalki.pl » Programy » Windows » Dom » akcesoria » Gamerhash 1.20.0

Gamerhash

1.20.0
akcesoria
Rozmiar:
591 KB
Aktualizacja:
04.08.2018
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
akcesoria
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
2308 (64 w tym miesiącu)
Opis Gamerhash 1.20.0
 
 

Aplikacja Gamerhash zamieni nasz komputer w koparkę kryptowalut. Dzięki niej otrzymujemy wynagrodzenie w bitcoinach, które możemy bez problemów wypłacić lub zakupić doładowania do telefonów bądź wykorzystać jako vouchery Allegro czy Netflix Premium.

Jak to działa? Komputery z zainstalowaną aplikacją GamerHash stają się częścią globalnej infrastruktury blockchain, a za udział w utrzymaniu systemu ich właściciele nagradzani są kryptowalutami. Im dłużej i wydajniej pracuje zaangażowany sprzęt, tym więcej wirtualnego pieniądza ląduje na koncie właściciela komputera. Schemat działania jest więc podobny do kopania waluty standardową koparką, z tą jednak różnicą, że użytkownik nie jest włączony w proces wyboru pozyskiwanego pieniądza. Wyręcza go w tym algorytm aplikacji, który wydobywa najbardziej opłacalną w danym momencie kryptowalutę, a następnie wymienia ją na bitcoiny. W efekcie, po odliczeniu prowizji za obsługę i utrzymanie konta, użytkownik otrzymuje 90 proc. wykopanych przez siebie monet.

Uwaga:

Po naciśnięciu przycisku "Pobierz", zostaniemy przekierowani na oficjalną stronę programu. Aby uzyskać specjalny, wygenerowany instalator, należy założyć bezpłatne konto użytkownika. 

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
06 Styczeń 2019 13:01
durzo kasy idzie zarobić
POKAŻ ()

Facebook