Instalki.pl » Programy » Windows » Dom » akcesoria » FreeMind 1.1.0 Beta 2

FreeMind

1.1.0 Beta 2
akcesoria
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
40 MB
Aktualizacja:
02.07.2018
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
akcesoria
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
2474 (20 w tym miesiącu)
Opis FreeMind 1.1.0 Beta 2
 
 

FreeMind to wieloplatformowa aplikacja do tworzenia mindmap, czyli tak zwanych map myślowych, które są bardzo przydatne do tworzenia różnych prezentacji w firmie lub w szkole. Po stworzeniu takiej mapy, wzrasta nie tylko produktywność, ale i efektywność pracy.

Za pomocą programu FreeMind stworzymy rozbudowane mapy myślowe w formie treści (opisowej) lub graficznej. Oprócz tego umożliwia też eksportowanie do innych formatów takich jak SVG, HTML czy PDF. Aplikacja posiada przydatne narzędzie FreeMap, które umożliwia tworzenie schematów w formie zwijanych gałęzi mapy. Wszystkie tworzone węzły i połączenia można oznaczać dodatkowymi elementami graficznymi (na przykład ikonami).

W programie znajdziemy też zestaw najważniejszych narzędzi do tworzenia map myślowych, a także wbudowany menedżer atrybutów oraz funkcje łączenia/dzielenia węzłow i wstawiania zaszyfrowanych gałęzi. Nie zabrakło w nim też podstawowych narzędzi do zwiększania/zmniejszania czcionki, tworzenia ramki i opcję do automatycznego formatowania tekstu.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook