Instalki.pl » Programy » Windows » Dom » akcesoria » EyePro 3.0 (ergo)

EyePro

3.0 (ergo)
akcesoria
Rozmiar:
19.88 MB
Aktualizacja:
10.03.2015
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Kategoria:
akcesoria
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
1987 (8 w tym miesiącu)
Opis EyePro 3.0 (ergo)
 
 

EyePro to unikatowe rozwiązanie nastawione na ochronę wzroku użytkownika spędzającego długi czas przed komputerem. Pogrążeni w wirze pracy często zapominamy o przerwach, które są tak istotne dla naszego zdrowia. Z pomocą przychodzi EyePro, który przypomina o krótkich oraz dłuższych przerwach na odpoczynek od monitora.

Narzędzie pełni również funkcję edukacyjną, bowiem prezentuje porady, które dodatkowo mogą przyczynić się do ochrony kondycji wzroku. Na pierwszy rzut oka interfejs wydaje się być nieco chaotyczny, jednak pozwala na sprawne modyfikowanie długości przerw. Gdy nie jesteśmy do końca zdecydowani lub nie wiemy, jaka przerwa korzystnie wpływie na zdrowie, możemy skorzystać z gotowych zestawów ustawień.

Program umożliwia również stałą kontrolę postępów prezentując całościowe statystyki. W trosce o utrzymanie motywacji użytkownika, producent wprowadził prosty system nagród. Ciekawostką jest również to, że EyePro oferuje zestaw ćwiczeń poprawiających kąt widzenia czy prędkość czytania.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook