Instalki.pl » Programy » Windows » Dom » akcesoria » Efficient Diary 5.60.559

Efficient Diary

5.60.559
akcesoria
Rozmiar:
16 MB
Aktualizacja:
23.06.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
akcesoria
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
3264 (57 w tym miesiącu)
Opis Efficient Diary 5.60.559
 
 

Efficient Diary to bezpłatny i zarazem bardzo łatwy w użyciu program służący do prowadzenia dziennika lub pamiętnika w wersji elektronicznej. Aplikacja posiada prosty i czytelny interfejs, wyposażony w najważniejsze funkcje wspomagające zarządzanie pamiętnikiem.

Efficient Diary stanowi idealne rozwiązanie dla osób poszukujących oprogramowania do prowadzenia własnego pamiętnika lub dziennika, zawierającego najważniejsze wydarzenia i nie tylko. Program posiada zaawansowany moduł wyszukiwania słów kluczowych w pamiętniku, a także znajdziemy w nim funkcję do tworzenia i przywracania kopii zapasowych wszystkich przechowywanych informacji

Przy użyciu aplikacji możemy gromadzić wpisy, zbliżające się wydarzenia, a także prowadzić pamiętnik w dowolnej formie. Nie zabrakło w nim rozbudowanego edytora tekstu, za pomocą którego możemy sformatować tekst oraz dodawać tabele i inne elementy graficzne – emotikony, załączniki czy zdjęcia. Warto wspomnieć o możliwości zabezpieczenia naszego pamiętnika hasłem, które szyfrowany jest najnowszym algorytmem SHA.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook