Instalki.pl » Programy » Windows » Dom » akcesoria » EA App 12.200.0

EA App

12.200.0
akcesoria
Rozmiar:
1 MB
Aktualizacja:
07.06.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
akcesoria
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
3915 (223 w tym miesiącu)
Opis EA App 12.200.0
 
 
EA App to platforma dla graczy nowej generacji, która wyróżnia się szybkością działania, stabilnością oraz przyjazną dla użytkownika interfejsem graficznym. Dzięki niej gracze będą mogli w pełni cieszyć się grami, usługami i całą zawartościa Electronic Arts.

W porównaniu do Origin, Platforma EA app zapewnia przyjazny wygląd i prostotę w wyszukiwaniu gier i zawartości EA. Ponadto, zapewnia najlepsze możliwe doznania płynące z gier na PC oraz co jest bardzo istotne oferuje błyskawiczne pobieranie i aktualizowanie produktów.

Możemy stworzyć rozbudowaną listę znajomych, łącząc konto EA z innymi platformami i usługami, takimi jak Steam, Xbox czy PlayStation. Natomiast, każdy użytkownik otrzyma łatwo rozpoznawalny unikalny identyfikator. Po nawiązaniu połączenia z usługą, bez większych problemów zobaczymy, w co i kiedy grają nasi znajomi.

EA app pozwoli nam zapoznać się z ogromną, stale ewoluującą bibliotekę gier – od gier niezależnych po gry z najwyższej półki.

Jeśli posiadamy już konto w usłudze Origin, cała zawartość w tym biblioteka gier, lista znajomych i postępy w kwalifikujących się grach zostaną przeniesione na platformę EA App.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook