Instalki.pl » Programy » Windows » Dom » akcesoria » CodeTwo NetCalendars 2.1.2.17

CodeTwo NetCalendars

2.1.2.17
akcesoria
Rozmiar:
8.9 MB
Aktualizacja:
22.05.2016
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
akcesoria
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
2577 (28 w tym miesiącu)
Opis CodeTwo NetCalendars 2.1.2.17
 
 

CodeTwo NetCalendars to kalendarz grupowy przeznaczony dla tych, którzy chcą usprawnić zarządzanie terminami oraz organizację pracy w swojej firmie. Program umożliwia wielu użytkownikom jednoczesną pracę na wspólnych kalendarzach znajdujących się na różnych komputerach w sieci lokalnej lub Internecie. Użytkownicy mogą pracować z wieloma kalendarzami na jednym widoku. CodeTwo NetCalendars współdziała także z programem Microsoft Outlook pozwalając na udostępnianie pomiędzy użytkownikami kalendarzy Outlook'a bez konieczności posiadania serwera Exchange.

 

CodeTwo NetCalendars pozwoli Ci stworzyć elektroniczny odpowiednik kalendarza wieszanego na ścianach biur, przedstawiającego sytuację terminową i obłożenie wybranych pracowników na jednym widoku, umożli- wiając ocenę sytuacji już na pierwszy rzut oka.

Poprzez graficzne przedstawienie terminów wybranych użytkowników na jednym widoku, program umożliwia:
* planowanie i przydzielanie zadań dla pojedynczych pracowników oraz grup projektowych
* rezerwowanie współdzielonych zasobów np. samochodów lub sprzętu przenośnego
* szacowanie obciążenia pracowników i zasobów
* rozliczanie czasu pracy
* synchronizowanie poprzez Internet pracy pomiędzy biurami zlokalizowanymi z dala od siebie
* publikowanie i edycję na jednym widoku kalendarzy stworzonych w programie Microsoft Outlook

Funkcje programu pozwalają:
* Tworzyć i zapisywać widoki złożone z wielu kalendarzy użytkowników znajdujących się na różnych komputerach w sieci lokalnej lub w Internecie.
* Zakładać nowe kalendarze i nadawać innym użytkownikom prawa dostępu do nich.
* Pracować z kalendarzami innych użytkowników prowadzonymi w Microsoft Outlook, dzięki temu możliwe jest udostępnianie pomiędzy użytkownikami kalendarzy Outlook'a bez kosztownego Exchange Server'a. Użytkownik uzyskujący dostęp do zdalnych kalendarzy Outlook'a sam nie musi mieć zainstalowanego programu Outlook, co pozwala na znaczne obniżenie kosztów.
* Pracować z kalendarzami w trybie bez połączenia, gdy komputer, na którym kalendarz został utworzony, jest niedostępny. Wszelkie zmiany zostaną zsynchronizowane po ponownym uzyskaniu połączenia ze zdalnym komputerem.
* Tworzyć i edytować w kalendarzach terminy wraz z ich szczegółowymi danymi, takimi jak: tytuł, czas trwania, lokalizacja, kategorie, itp.
* Przypisywać do terminów przypomnienia.
* Przypisywać terminom kolorowe kategorie.
* Tworzyć prywatne terminy, anonimowe dla innych użytkowników przeglądających Twój kalendarz.
* Drukować widoki zawierające dane z wielu kalendarzy różnych użytkowników.

W czasach, kiedy zarządzanie terminami i dokładne ich planowanie jest nieodzownym elementem kierowania firmą lub grupą pracowników, standardowe oprogramowanie nie oferuje nam zbyt wiele. Sam Outlook również nie rozpieszcza użytkownika w tej kwestii. Pozwala na tworzenie terminów głównie w prywatnym kalendarzu, a dopiero po zainstalowaniu kosztownego Exchange Server'a, pozwala na tworzenie terminów w kalendarzach innych użytkowników. Żaden z pakietów standardowych Office'a nie oferuje jednak możliwości przeglądania w jednym widoku czy drukowania kalendarzy wielu użytkowników. CodeTwo NetCalendars wypełnia właśnie tę lukę...

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook