Instalki.pl » Programy » Windows » Dom » akcesoria » Ambie White Noise 3.9.25

Ambie White Noise

3.9.25
akcesoria
Rozmiar:
101 MB
Aktualizacja:
27.05.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 10/11
Kategoria:
akcesoria
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
457 (50 w tym miesiącu)
Opis Ambie White Noise 3.9.25
 
 

Aplikacja Ambie odtwarza różne dźwięki natury oraz tak zwany "Biały Szum". Pomoże nam się odprężyć i skupić się podczas pracy lub nauki. Ponadto rozwiąże problemy z bezsennością, a nawet uspokoi nas w trudnych chwilach.

Bez wątpienia największą zaletą programu jest możliwość odtwarzania tak zwanego "Białego Szumu". Jest to pewny rodzaj szumu akustycznego, który między innymi może wyciszyć różne drażniące dźwięki pochodzące z otoczenia. Poprawia jakość życia u osób, posiadających problemy z irytującymi szumami w uszach. Oprócz tego, zmniejsza stres i wycisza oraz łagodzi migrenę i bóle głowy.

Ambie White Noise zawiera listę wstępnie zainstalowanych dźwięków - podzielone według kategorii i typów - na przykład plaża, deszcz czy kawiarnia.

Znajdziemy w nim też bibliotekę dodatkowych dźwięków dostępnych do pobrania w sieci.

Ambie White Noise posiada też licznik koncentracji, który jest inspirowany techniką pomodoro. Opiera się ona na dłuższych okresach skupienia się na zadaniach przerywanych krótkimi okresami odpoczynku. Dzięki tej metodzie, użytkownicy mogą lepiej się skupić podczas nauki lub pracy.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook