Instalki.pl » Programy » Windows » Dom » akcesoria » AllePomocnik 2.0.74

AllePomocnik

2.0.74
akcesoria
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
16.7 MB
Aktualizacja:
18.06.2018
Producent:
Licencja:
Shareware (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
akcesoria
Ocena:
4.2
Oceń:
Pobrano:
12352 (13 w tym miesiącu)
Opis AllePomocnik 2.0.74
 
 

AllePomocnik to zestaw narzędzi które ułatwiają stworzenie szybko ładnej i niepowtarzalnej aukcji internetowej. Do wyboru są setki szablonów o różnych układach i kolorystyce, dodatkowo wiele nagłówków w których można zmieniać i formatować teksty, grafikę lub zrobić własny nagłówek.

Dodatkową zaletą AllePomocnik jest to że zdjęcia bezpośrednio z generatora aukcji można wgrać na serwer producenta programu, dzięki temu nie trzeba martwić się o hosting. Ponadto aplikacja pozwala w każdej chwili zmieniać szablon, nagłówek i sprawdzać na podglądzie jak wygląda aukcja. Cały projekt można zapisać do pliku, a później go wykorzystać przy tworzeniu kolejnych aukcji.

Dzięki wizualnemu edytorowi można dowolnie formatować tekst, wstawiać tabelki, odnośniki czy zdjęcia nie mając nawet podstawowej znajomości kodu HTML. Opis do programu można wklejać z dowolnego edytora tekstowego (np. Word czy OpenOffice) lub strony internetowej.

Do swojej aukcji można dodawać linki do swojego konta Allegro takie jak Moje komentarze, Moje aukcje, Strona o mnie, Dodaj do ulubionych czy Zadaj pytanie sprzedawcy. Wystarczy tylko zaznaczyć odpowiednie opcje i podać swój numer lub nazwę użytkownika Allegro.
Uwaga:

Dostępna jest również poprzednia wersja programu - 1.7.7.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (3)
Gość
29 Grudzień 2016 22:56
Polecam AllePomocnik z czystym sumieniem każdemu kto sprzedaje na Allegro.
Gość
21 Wrzesień 2016 08:56
Takiego programu szukałem. Bardzo mi pomaga. Dzięki!
Gość
09 Kwiecień 2016 01:17
Jak dla mnie program genialny!
POKAŻ ()

Facebook