Instalki.pl » Programy » Windows Update Blocker 1.6

Windows Update Blocker

1.6
Windows
Rozmiar:
1 MB
Aktualizacja:
19.04.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
Windows
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
2514 (48 w tym miesiącu)
Opis Windows Update Blocker 1.6
 
 
Windows Update Blocker to niewielkie narzędzie, które umożliwia za pośrednictwem zaledwie jednego kliknięcia całkowite wyłączenie usługi automatycznych aktualizacji w systemie Windows 10.

Jak wiadomo, najnowsze środowisko operacyjne Microsoftu nie oferuje ogólnodostępnej funkcji dezaktywacji aktualizacji systemu. Windows 10 samoczynnie sprawdza dostępność nowych wersji i automatycznie je pobiera bez względu na to czy użytkownik tego chce czy nie. Oczywiście istnieje sposób na wyłączenie aktualizacji, jednak wymaga on modyfikowania zaawansowanych opcji systemu i posiadania przez użytkownika odpowiedniej wiedzy.

Nie każdy chce jednak „grzebać” w konfiguracji usług w Windowsie 10 a np. potrzebuje pilnie zablokować aktualizacje systemu, gdyż nowa wersja powoduje błędne działanie oprogramowania na komputerze. Wtedy z pomocą przychodzi narzędzie Windows Update Blocker, które bardzo szybko i łatwo zablokuje instalację update’ów środowiska operacyjnego.

W tym celu wystarczy, że uruchomimy program, wybierzemy opcję ‘Wyłącz usługę’ i zastosujemy zmiany. Od tego momentu system nie będzie sprawdzał dostępności aktualizacji i nie będzie ich instalował. Jeśli zdecydujemy się na przywrócenie pierwotnych ustawień wystarczy w Windows Update Blockerze uaktywnić odpowiednią opcję.

Co warto wiedzieć o programie:
- darmowe narzędzie do wyłączania aktualizacji Windows 10
- nie wymaga specjalistycznej wiedzy od użytkownika
- dostępny jest w wersji przenośnej .

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook