DroidKit

2.0.0
zarządzanie telefonem
Rozmiar:
7 MB
Aktualizacja:
19.10.2022
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Mac OS X
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
72 (8 w tym miesiącu)
Opis DroidKit 2.0.0
 
 

Kompleksowe oprogramowanie zawierające narzędzia do rozwiązywania niemal wszystkich problemów, które możemy napotkać podczas korzystania z urządzeń mobilnych z systemem Android.

DroidKit pomoże nam odblokować ekran, obejść blokady FRP, a także odzyskać dane czy naprawić system Android.

Program pomoże nam odzyskać utracone zdjęcia, wiadomości czy inne istotne pliki - bez potrzeby rootowania sprzętu.

Naprawimy różne błędy systemowe oraz ponownie zainstalujemy system operacyjny. Oprócz tego, usuniemy zbędne dane na urządzeniu mobilnym, a także zajmiemy się porządkowaniem plików bezpośrednio z poziomu komputera. W prosty sposób możemy wyeksportować dane ze smartfona do komputera (lub odwrotnie).

Program może się również okazać niezwykle pomocny, w momencie utraty hasła na ekranie blokady lub w sytuacji kiedy system nie rozpoznaje naszej twarzy lub odcisku palca. DroidKit pomoże natychmiast odzyskać dostęp do telefonu. Bez problemu usuwa wszystkie rodzaje blokad ekranu ( PIN, hasło, wzór, odcisk palca czy rozpoznawanie twarzy).

Umożliwia również rozwiązywanie napotkanych problemów z Androidem. Zlikwiduje problemy systemowe takie jak wyskakujacy czarny ekran, niedziałający ekran dotykowy, awarie zainstalowanych aplikacji czy inne problemy związane z wbudowanym aparatem.

Na koniec, warto wspomnieć o wbudowanym trybie Deep Recovery, który umożliwia dokładniejsze skanowanie każdego zakątka w pamięci telefonu, aby znaleźć wszystkie usunięte dane, które nie zostały jeszcze nadpisane.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook