AnyTrans

8.8
zarządzanie telefonem
Rozmiar:
4 MB
Aktualizacja:
16.07.2022
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Mac OS X
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
301 (6 w tym miesiącu)
Opis AnyTrans 8.8
 
 

AnyTrans to profesjonalny program do zarządzania, przesyłania i tworzenia kopii zapasowych danych znajdujących sie na urządzeniach z systemem iOS.

Możemy tworzyć kopię zapasową całej muzyki, utworzonych notatek, zdjęć, kontaktów oraz innych istotnych danych. Dane przesyłamy z urządzenia Apple na komputer z systemem Windows lub MacOS (lub odwrotnie), w zależności od posiadanego systemu w komputerze.

AnyTrans to wygodny menedżer zawartości znajdującej się na iPhone'a, iPada, iPoda, iTunes i iCloud. Oferuje elastyczną metodę tworzenia kopii zapasowej danych. Możemy utworzyć kopię danych w preferowany przez nas sposób. Do naszej dyspozycji oddano tworzenie pełnej kopii lub przyrostowej w której sami ustalamy co zamierzamy skopiować.

AnyTrans wspiera wszystkie modele iPhone'a, iPada i iPoda touch z systemem iOS 5 i nowszym. Możemy również przesyłać i kolekcjonować własną muzyke. Eksportować utwory z iPoda do komputera lub biblioteki iTunes / aplikacji Muzyka.

Oprócz tego, możemy w AnyTrans wygodnie zarządzać naszymi danymi osobowymi na urządzeni Apple. Bez problemu usuniemy stare kontakty, zapiszemy ważne kontakty i kontakty czy skopiujemy zakładki i adresy URL z przeglądarki Safari.

 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook