Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Narzędzia » zarządzanie telefonem » AirDroid Cast 1.1.5.0

AirDroid Cast

1.1.5.0
zarządzanie telefonem
Rozmiar:
56 MB
Aktualizacja:
13.01.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Mac OS X
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
332 (6 w tym miesiącu)
Opis AirDroid Cast 1.1.5.0
 
 
AirDroid Cast to profesjonalne i łatwe w użyciu narzędzie do udostępniania i kontrolowania ekranu.

Możemy udostępniać ekrany z urządzeń mobilnych Android i IOS na większym ekranie lub przejąć całkowitą kontrolę nad tymi urządzeniami na naszym komputerze.

Doskonałe narzędzie zarówno dla użytkowników indywidualnych, jak i biznesowych, zwiększające produktywność podczas zdalnych spotkań, zdalnego castingu i nie tylko.

Co możemy zrobić z AirDroid Cast? Na przykład gdy jesteśmy w podróży służbowej lub pracujemy z domu, aplikacja może pomóc wypełnić lukę komunikacyjną podczas zdalnego spotkania. Skanując kod QR lub wprowadzając odpowiedni kod, uczestnicy spotkania mogą łatwo udostępniać swoje ekrany gospodarzowi spotkania. Każdy uczestnik może bezpośrednio narysować i pokazać swój pomysł, korzystając z funkcji dwukierunkowego dźwięku, aby komunikacja była bardziej efektywna.

Dzięki AirDroid Cast możemy prowadzić wewnętrzne spotkania, szkolenia lub prezentacje produktów. Umożliwia udostępnianie ekranu komputerowi, niezależnie od tego, czy urządzenia znajdują się w tej samej sieci lokalnej.

AirDroid Cast sprawdzi się również do streaminowania gier. W tym celu wystarczy udostępnić swój ekran na komputerze, łącząc się za pomocą kabla lub Wi-Fi. Wówczas nasi widzowie mogą cieszyć się oglądaniem transmisji na żywo.

 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook