AirDroid

3.7.1.2
zarządzanie telefonem
Rozmiar:
31.5 MB
Aktualizacja:
27.12.2022
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Mac OS X
Ocena:
2
Oceń:
Pobrano:
2682 (10 w tym miesiącu)
Opis AirDroid 3.7.1.2
 
 

AirDroid jest nowatorskim rozwiązaniem pozwalającym na sterowanie smartfonem z systemem Android za pomocą komputera. Oprogramowanie łączy w sobie wiele opcji, które odpowiadają np. za przesyłanie dowolnych plików na telefon i odwrotnie.

Nie lada udogodnieniem jest możliwość pisania wiadomości SMS na tradycyjnej klawiaturze komputera. Oczywiście, po początkowej synchronizacji uzyskujemy dostęp do całej historii wysyłanej i odebranej korespondencji.

Istnieje również możliwość podglądu rejestru połączeń telefonicznych czy listy kontaktów. Nawiązując do książki telefonicznej, z jej poziomu szybko wyślemy SMS, klikając na odpowiednią ikonę zlokalizowaną tuż obok numeru telefonu wybranego kontaktu.

Wszystkie treści, które znajdują się na urządzeniu możemy nie tylko odczytywać, ale również pobierać czy modyfikować. Zyskamy także możliwość wygodnego zarządzania pamięcią – wystarczy, że wybierzemy aplikacje, które mają być odinstalowane.

Zaimplementowano również moduł wyświetlający powiadomienia, które są na bieżąco synchronizowane z telefonem. By móc korzystać z AirDroid, należy także zainstalować klienta na telefonie. Po instalacji, wystarczy dokonać szybkiej rejestracji konta.

Do działania aplikacji wymagane jest połączenie z internetem. Producent udostępnia również usługę Premium, która daje dostęp do funkcji lokalizacji zagubionego urządzenia czy zrobienia zdjęcia sprawcy kradzieży.

Wszystkie te możliwości dostępne są z poziomu niezwykle intuicyjnego i przyjemnego dla oka interfejsu. Poszczególne funkcje rozmieszczono w taki sposób, aby ich odnalezienie nie było problematyczne.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook