Hola!

2.77
zabezpieczające
Rozmiar:
38 MB
Aktualizacja:
03.12.2022
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Mac OS X
Kategoria:
zabezpieczające
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
32 (17 w tym miesiącu)
Opis Hola! 2.77
 
 

Hola! to bezpłatne i niezwykle przydatne oprogramowanie do blokowania witryn internetowych, a także do przyśpieszania treści multimedialnej wyświetlanej na poszczególnych stronach internetowych (na przykład filmy na YouTube).

Aplikacja Hola! przyśpiesza i optymalizuje ładowanie stron internetowych oraz dzięki wbudowanej technologii buforowania - przyśpiesza wczytywanie materiałów audio i wideo na stronach internetowych - DailyMotion, Vimeo, Hulu, Metacafe czy YouTube. Po zainstalowaniu programu Hola! zwiększa bezpieczeństwo podczas korzystania z przeglądarek internetowych oraz optymalizuje połączenie internetowe. Użytkownicy stają się bardziej anonimowi w sieci i mogą przy użyciu dodatkowej akceleracji przyśpieszyć przeglądanie stron oraz pobieranie plików z różnych źródeł.

Kolejną zaletą programu jest możliwość usuwania wszelkich ograniczeń nałożonych przez strony i fora internetowe. Oprócz tego Hola! wyświetla szczegółowe informacje o połączeniu sieciowym i internetowym. Wyświetla maskę podsieci, protokół IP naszego komputera i pozostałe adresy serwerów DNS i DHCP oraz bramy Gateway. Program instaluje również dodatkowe wtyczki do przeglądarek internetowych, za pomocą których możemy błyskawicznie przyśpieszyć łącze internetowe lub zablokować dostęp do niektórych stron.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook