Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Internet » wymiana plików p2p » FrostWire 6.12.0

FrostWire

6.12.0
wymiana plików p2p
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
37 MB
Aktualizacja:
26.05.2023
Producent:
Licencja:
GNU GPL
System:
Mac OS X
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
4938 (12 w tym miesiącu)
Opis FrostWire 6.12.0
 
 

FrostWire jest najłatwiejszym w użyciu klientem sieci BitTorrent całkowicie przetłumaczonym na język polski.

W przeciwieństwie do innych standardowych klientów BitTorrent, FrostWire oferuje wbudowaną wyszukiwarkę plików typu .torrent i plików multimedialnych. Oferuje ona nie tylko skanowanie najbardziej popularnych wyszukiwarek torrentów, ale również niektórych stron internetowych, przedstawiając najlepsze i najszybsze do pobrania rezultaty.

Rezultaty możemy podzielić na kategorie takie jak typ czy rozmiar pliku, wyszukiwarka i inne. Podstawowe ściąganie plików wymaga tylko jednego kliknięcia, a bardziej zaawansowane pozwala na wybieranie poszczególnych plików z pakietu torrentowego. 

FrostWire oferuje możliwość stworzenia biblioteki ściągniętych plików. Dodatkowo, możemy je odsłuchać za pomocą wbudowanego odtwarzacza multimedialnego.

Udostępnianie plików jest kolejną ciekawą funkcją. Bez problemu podzielimy się naszymi plikami ze znajomymi za pośrednictwem sieci WiFi.

Oprogramowanie charakteryzuje wysoka prostota obsługi, którą docenią okazjonalni użytkownicy jak i ci bardziej zagorzali melomani. Intuicyjny interfejs nie oznacza, że program jest ubogi w funkcje. W rzeczywistości posiada ich bardzo bogaty zasób.

FrostWire jest darmowym programem typu Open Source stworzonym w 2005 roku przez miłośników LimeWire chcących zachować jego otwarty kod źródłowy. Do teraz FrostWire jest wspierany przez szeroką społeczność internetową z całego świata.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook