Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Internet » wtyczki » AdBlock Pro 10.2.4

AdBlock Pro

10.2.4
wtyczki
Rozmiar:
16 MB
Aktualizacja:
01.11.2022
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Mac OS X
Kategoria:
wtyczki
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
249 (8 w tym miesiącu)
Opis AdBlock Pro 10.2.4
 
 

AdBlock Pro: Bloker dla Safari to niezbędne rozszerzenie przeglądarki Safari, które ochroni nasze dane, zablokuje reklamy oraz zwalczy inne zagrożenia podczas przeglądania stron internetowych w systemie macOS.

AdBlock Pro usuwa reklamy, bannery, a także inne wyskakujące i zarazem denerwujące okna z materiałami wideo i reklamami wideo (na przykład z Youtube).

Program usuwa fałszywe przyciski "x", bannery do scrollowania, wszystkie wyskakujące popupy z licznikiem czasu czy inne przekierowania na strony dla dorosłych. Adblocker zadba o nasze bezpieczeństwo oraz naszych dzieci.

Dodatkowo program synchronizuje ustawienia pomiędzy urządzeniami przez iCloud, potrafi ukryć sekcję komentarzy na popularnych stronach oraz co ważne blokuje strony dla dorosłych.

Program domyślnie jest dostępny za darmo. Oferuje podstawowe funkcje, które zostały powyżej przedstawione. Oprócz darmowej funkcji blokowania reklam aplikacja oferuje dodatkową subskrypcję z funkcjami premium za 9,99 USD rocznie (cena dla USA) z 7-dniowym darmowym okresem próbnym. Funkcje Premium to m.in. poprawa blokowania reklam dla konkretnych krajów, włączenie różnych kategorii blokowania, automatyczne aktualizacje filtrów blokujących w tle i więcej.

Aplikacja jest kompatybilna z systemem macOS w wersji 10.15 lub nowszym.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook