Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Narzędzia » wirtualizacja » VMware Fusion Player 13.0.0

VMware Fusion Player

13.0.0
wirtualizacja
Rozmiar:
704 MB
Aktualizacja:
19.01.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Mac OS X
Kategoria:
wirtualizacja
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
3788 (34 w tym miesiącu)
Opis VMware Fusion Player 13.0.0
 
 

VMware Fusion Player to darmowa wersja popularnego programu do obsługi maszyn wirtualnych w systemie MacOS. Umożliwia bezproblemowe użytkowanie systemu Windows (Windows 11, Windows 10), Linux i innych na komputerze Mac, a także korzystanie ze wszystkich dedykowanych aplikacji od Microsoftu.

VMware Fusion to niezwykle użyteczne oprogramowanie zaprojektowane nie tylko z myślą o zwykłych użytkownikach korzystających z komputerów macOS, ale również specjalistach IT, administratorach, webmasterach czy twórców gier i aplikacji.

Korzystanie z wirtualnego systemu jest niezwykle wygodne i co najważniejsze bezpieczne i stabilne. Jedynym minusem jest wydajność pracy takiego wirtualnego systemu. Wszystko zależy od mocy obliczeniowej naszych podzespołów zamontowanych w komputerze macOS. Im więcej mocniejszy procesor, karta graficzna, dysk twardy czy Pamięć RAM - tym większą wydajność uzyskamy na wirtualnym systemie operacyjnym.

VMware Fusion Player został w taki sposób zaprojektowany, że bez problemu możemy zainstalować i korzystać z wirtualnego systemu, nawet na starszych komputerach mac o słabszej wydajności. Wszystko zależy do jakich celów potrzebujemy wirtualną maszynę.

Konfiguracja wirtualnej maszyny w VMware Fusion Player jest niezwykle prosta. Oferuje mnóstwo przydatnych opcji do ustawień wydajności procesora, pamięci RAM, a także wielu innych, niezbędnych opcji powiązanych z działaniem wirtualnego systemu (np obsługa USB, zewnętrznych dysków itp).

Wirtualny system operacyjny będzie działał niemal identycznie jak natywny system. Kolejnym atutem oprogramowania jest jego kompatybilność i współpraca z głównym systemem macOS. Na wirtualnym systemie bez problemu uruchomimy praktycznie każdą aplikację. Jedynie problem mogą stanowić niektóre bardziej wymagające programy do obróbki wideo, tworzenia grafiki 3D itp.

VMware Fusion Player obsługuje najnowsze systemy MacOS - Big Sur oraz starsze. Wspiera DirectX 11 oraz OpenGL 4.1 oraz zewnetrzne karty eGPU.

VMware Fusion Player obsługuje komputery Mac z procesorem Apple Silicon lub Intel

Uwaga:

Darmowa wersja jest przeznaczona wyłącznie do użytku osobistego. Aby uzyskać do niej dostęp należy na stronie producenta założyć darmowe konto aby otrzymać specjalny numer seryjny oraz odpowiedni instalator który pozwoli nam korzystać z darmowej wersji oprogramowania.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook