Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Narzędzia » wirtualizacja » Parallels Desktop 17.1.0

Parallels Desktop

17.1.0
wirtualizacja
Rozmiar:
2 MB
Aktualizacja:
19.10.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Mac OS X
Kategoria:
wirtualizacja
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
4903 (134 w tym miesiącu)
Opis Parallels Desktop 17.1.0
 
 
Parallels Desktop for Mac to najpopularniejsze oprogramowanie do wirtualizacji środowiska pracy na komputerach Macintosh. Pozwoli nam zainstalować dowolny system w tym Windows 10, Windows 11 i pracować na nim bezpośrednio z poziomu MacOS.

Parallels Desktop doskonale posłuży nam nie tylko do tymczasowego testowania systemu operacyjnego, ale również umożliwi normalną pracę na maszynie wirtualnej. Bez żadnych przeszkód możemy korzystać z maszyny wirtualnej w formie aktywnego okna (lub pełnego), bez spowolnienia pracy systemu MacoS.

Błyskawicznie możemy przenosić dane i aplikacje pomiędzy MacOS a maszyną wirtualną, a nawet uruchamiać aplikacje przeznaczone dla Windows z poziomu systemu MacOS. Parallels Desktop zapewnia niesamowitą wydajność pracy na przykład w Windows 10. Uruchomimy nawet najbardziej wymagające aplikacje Visual Studio, Photoshop czy gry wideo (wspiera DirectX 11). Warto dodać, że obsługuje Boot Camp i tym samym pozwoli uruchomić w systemie MacOS natywnie zainstalowany Windows.
Uwaga!
14-dniowa wersja testowa. Przed pobraniem aplikacji należy podać adres e-mail, na który zostanie wysłany klucz aktywacyjny

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook