Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Multimedia » video » DaVinci Resolve 18.1.4

DaVinci Resolve

18.1.4
video
Rozmiar:
1.3 GB
Aktualizacja:
06.03.2023
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Mac OS X
Kategoria:
video
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
2331 (16 w tym miesiącu)
Opis DaVinci Resolve 18.1.4
 
 
Profesjonalne oprogramowanie do korekcji kolorów i nieliniowej edycji filmów wideo. DaVinci Resolve oferuje zaawansowany edytor wideo, narzędzia do postprodukcji dźwięku i efektów wizualnych. Dzięki swojej bogatej funkcjonalności jest popularny wśród twórców filmowych i seriali telewizyjnych. Korzystali z niego producenci takich produkcji jak: Walking Dead, Westworld, Supernatural, Daredevil czy Avatar i Star Wars: The Last Jedi.

DaVinci Resolve obsługuje filmy SDR oraz HDR w rozdzielczości SD, HD, FullHD, 4K a nawet 8K. Charakteryzuje się możliwością edycji profesjonalnych filmów oraz klipów wideo. Zaledwie jednym kliknięciem myszki można przełączać się pomiędzy różnymi panelami i opcjami w programie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby błyskawicznie uruchomić edytor, panel z efektami wizualnymi czy inne opcje związane z dźwiękiem. Warto zaznaczyć, że w programie zaimplementowano nowoczesny silnik, wykorzystujący uczenie maszynowe, aby umożliwić korzystanie z nowych funkcji takich jak rozpoznawanie twarzy itp. Do dyspozycji użytkownika oddano wiele istotnych funkcji jak redukcja szumu, zaawansowane masterowanie, zdalne stopniowanie czy udostępnianie plików na serwer.

DaVinci Resolve posłuży nie tylko jako uzupełnienie dla innych programów do tworzenia Digital Cinema Package (DCP), ale również może funkcjonować jako samodzielna, kompleksowa aplikacja do obróbki wideo. Oprócz edycji profesjonalnych filmów i seriali, może być wykorzystana do tworzenia reklam, transmisji strumieniowych czy filmów dokuemntalnych.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook