Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Multimedia » video » DaVinci Resolve 16.2.7

DaVinci Resolve

16.2.7
video
Rozmiar:
1.3 GB
Aktualizacja:
17.09.2020
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Mac OS X
Kategoria:
video
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
264 (67 w tym miesiącu)
Opis DaVinci Resolve 16.2.7
 
 

DaVinci Resolve to zaawansowane oprogramowanie multimedialne do obróbki i postprodukcji materiałów wideo. Doskonale sprawdzi się przy obróbce filmów w rozdzielczości SD, HD, FullHD, 4K a nawet 8K.

Narzędzie charakteryzuje się możliwością edycji profesjonalnych filmów oraz klipów wideo. Zaledwie jednym kliknięciem myszki można przełączać się pomiędzy różnymi panelami i opcjami w programie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby błyskawicznie uruchomić edytor, panel z efektami wizualnymi czy inne opcje związane z dźwiękiem. DaVinci Resolve oferuje nowoczesne rozwiązania przeznaczone do współpracy z wieloma użytkownikami jednocześnie!

DaVinci Resolve pozwala na tworzenie wysokiej jakości filmów fabularnych, programów telewizyjnych czy reklam. Warto zaznaczyć, że w programie zaimplementowano nowoczesny silnik, wykorzystujący uczenie maszynowe, aby umożliwić korzystanie z nowych funkcji takich jak rozpoznawanie twarzy itp. Do dyspozycji użytkownika oddano wiele istotnych funkcji jak redukcja szumu, zaawansowane masterowanie, zdalne stopniowanie czy udostępnianie plików na serwer. Obsługiwane są materiały wideo zarówno w jakości 2K jak i 4K nagrane za pomocą lustrzanek z RED i ARRI co czyni produkt dobrym środowiskiem do obróbki grafiki.
DaVinci Resolve wspiera również optyczne zmienianie obrazów, import i eksport XML, stopniowanie krzywizn, obróbkę obrazu YRGB, wielowarstwowe linie montażowe, tracking okienek. Istnieje możliwość przeprowadzania korekcji koloru głównej i drugorzędnej czy przechwytywanie i odtwarzanie za pomocą decka.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook