Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Multimedia » video » Catalyst Production Suite 2020.1

Catalyst Production Suite

2020.1
video
Rozmiar:
319.67 MB
Aktualizacja:
01.12.2020
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Mac OS X
Kategoria:
video
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
673 (17 w tym miesiącu)
Opis Catalyst Production Suite 2020.1
 
 

Catalyst Production Suite to kompletny pakiet, za pomocą którego przeprowadzimy zarówno produkcję jak i postprodukcję materiałów wideo. Oferuje zestaw narzędzi do renderowania, edycji filmów. Jego funkcjonalność można rozszerzać za pomocą wtyczek.

Catalyst Production Suite składa się z dwóch modułów. Pierwszy z nich, Catalyst Prepare przeznaczony jest do wstępnej obróbki oraz zgrywania materiału z kamery. Jeszcze zanim plik wideo znajdzie się na naszym dysku, istnieje możliwość jego przeglądania, przenoszenia i transkodowania. Poszczególne klipy można układać w scenariusze i je synchronizować, dzięki czemu możliwa stanie się praca również na innych komputerach.

Catalyst Edit z kolei pozwala na przeprowadzanie nieliniowego montażu oraz dodawania efektów specjalnych. Biblioteka z Catalyst Prepare jest automatycznie przenoszona do Catalyst Edit. Moduł ten posiada bardzo czytelny interfejs, w któym wszystkie narzędzia są umieszczone pod ręką. Gotowy projekt można wyeksportować do FCPX, Adobe Premiere, Sony Vegas Pro czy Avid.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook