Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Internet » tworzenie stron www » SEO SpyGlass 6.58.13

SEO SpyGlass

6.58.13
tworzenie stron www
Rozmiar:
526 MB
Aktualizacja:
09.06.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Mac OS X
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
5663 (13 w tym miesiącu)
Opis SEO SpyGlass 6.58.13
 
 

SEO SpyGlass to oprogramowanie do analizowania wartości linków na stronach internetowych konkurencji. Przyczyni się tym samym do ułatwienia budowania efektywnej strategii promowania naszej witryny.

Po zakończeniu skanowania SEO SpyGlass prezentuje całkowitą strukturę tzw. backlinków na stronie. Wartość linków obliczana jest w oparciu o dwa zasadnicze kryteria, czyli PageRank oraz liczbę linków wychodzących. Na ostateczny wynik mają wpływ również inne czynniki takie jak wiek oraz powiązania tematyczne linków. Raport wynikowy oferuje nam zatem szczegółową odpowiedź, dlaczego strona zajmuje taką, a nie inną pozycję w Google.

Algorytm oprogramowania analizuje łączną liczbę backlinków znajdujących się na stronie i wskaże adres URL każdego z nich. Co więcej, program pozwoli na optymalizowanie witryny pod kątem doboru efektywnych słów kluczowych.

Warto również wspomnieć o bardzo przydatnych informacjach o Alexa Traffic Rank dla każdego baclinku. Alexa pozwala na oszacowanie ruchu na stronach, które kierują do konkurencji. SEO SpyGlass pozwoli na odkrycie źródeł ruchu, na których bazuje konkurencja.

Uwaga!
Wersja darmowa programu nie posiada funkcji zapisywania wyników skanowania.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook