Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Multimedia » tworzenie muzyki » Virtual DJ 2023 Build 7360

Virtual DJ

2023 Build 7360
tworzenie muzyki
Rozmiar:
941 MB
Aktualizacja:
05.12.2022
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Mac OS X
Kategoria:
tworzenie muzyki
Ocena:
2
Oceń:
Pobrano:
13696 (33 w tym miesiącu)
Opis Virtual DJ 2023 Build 7360
 
 
VirtualDJ Home Free jest popularnym programem typu DAW (Digital Audio Workstation) przeznaczonym do tworzenia i miksowania plików dźwiękowych.

Virtual DJ to doskonałe rozwiązanie dla muzyków, DJ`ów oraz pozostałych użytkowników pasjonujących się tworzeniem i przetwarzaniem muzyki na komputerze.

Pozwala na odtwarzanie kilku utworów jednocześnie, płynne przechodzenie z utworu na utwór oraz dodawanie różnorakich efektów. Wirtualne gramofony pozwalają na odzwierciedlenie rzeczywistego skreczowania.

W programie znajdziemy też specjalnie zaprojektowany mikser do modyfikowania wydobywanego brzmienia, panele do zarządzania plikami multimedialnymi oraz inne narzędzia do edycji i tworzenia plików dźwiękowych.

Virtual DJ posiada specjalny moduł „piaskownicy” (Sandbox), która pomaga przygotować kolejny zmiksowany utworów, podczas gdy publiczność słucha poprzedni utwór multimedialny. Oprócz tego oferuje zaawansowany silnik dźwiękowy, który pozwala nam uzyskać krystaliczny, czysty dźwięk.

Program dostępny jest za darmo z ograniczoną funkcjonalnością. Różnice pomiędzy wersją płatną a bezpłatną znajdziecie na stronie producenta.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook